Close

Strona 53 z 348 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 3471

Wątek: Nikon D4

  1. #521

    Domyślnie

    Alez oczywiscie, ze za kazdym razem jak jestem centrum handlowym, to zagladam na FJ i patrze na 14-24, D700 itd. Nie pieprze jednak glupot, ze nie podoba mi sie linia body D4 czy czerwony pasek pod spustem. Litosci. Nie badzcie zalosni.

  2. #522

    Domyślnie

    Ale jak mi się nie podoba to czemu miałbym o tym nie napisać? Taki urok forum sprzętowego - tu się gada, a nie zdjecia robi. A ten konkretny temat jest tak ogólny, ze bardziej się nie da.
    Ostatnio edytowane przez pastwisko ; 11-01-2012 o 13:26 Powód: jkest na jest
    Völkchlor

  3. #523

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Jezu, skonczcie pieprzyc te glupoty. Po co ta hipokryzja. Gdyby kazdy z nas mial kase, to kupilby D4, M9, 200/2,0 i wagon innego sprzetu. A tak pieprzycie trzy po trzy, bulke przez bibulke, ze to nie dla mnie, ze kolor sie nie podoba, ksztalt i czerwona kreska pod spustem. A pozniej w galerii handlowej przyklejacie sie do witryny Fotojokera i marzycie o najnowszej puszce.
    Tego watku czytac sie nie da. Dlaczego nikt nie psioczy na puszki za 2000 zl, ze linia nie ta i wybrzuszenia pod paluszkiem za male?
    Wybitnie trafne
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  4. #524

    Domyślnie

    No i najważniejsze -nie krzywdzić.......... takie pitolenie chyba jest niegroźne A w pewnym wieku, pitolenie to już całkiem fajna rozrywka jest

    Odpowiedź na pytanie czy jest ktoś kto kupił by D4, bo focenie to jego hobby: owszem, zrobił bym to, nawet dwie sztuki bym kupił (żonę mam....) gdybym miał kasę (powiedzmy tak dużo kasy, że praca za pomocą tych D4 była by niepotrzebna). D4 bardzo poprawił by mi samopoczucie (czysta próżność). Pomimo tego, że się na tym modelu zawiodłem i nie rajcuje mnie tak jak powinien
    Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/

  5. #525

    Domyślnie

    Fatman a nie masz podejrzeń co do mechanizmu naciągu lusterka, czy przypadkiem nie zaimpementowali rozwiązań z d7000?

    Każdy pewnie marzy o takowym sprzęcie z górą jasnych słoików. I gdybym coś takieg miał to miałbym w poważaniu wagę, kształt, kolor, etc. No co do wagi, to może niekoniecznie gdzieś, bo serce by chciało, ale rozum poparty protestami szyi/kręgosłupa mogłyby mieć odmienne zdanie, zwłaszcza na całodniowym plenerze
    laaval

    K-5, S9600

  6. #526

    Domyślnie

    Poza tym to że bym kupił, nie znaczy ze mi się podoba - a wynika to z prostej przyczyny - nie ja decyduję o tym co na rynku jest dostępne i jak wygląda, więc moge jedynie kupić to co oferuje rynek. Aparaty nie są robione pode mnie, więc raczej nie znajdzie się taki ktory mnie zadowoli w stu procentach. No jeden był blisko ale za duzo wazył..

    No chyba ze mowimy o kasie ktora by mi pozwoliła na zamowienie w pełni indywidualnego modelu u jakiegoś producenta
    Völkchlor

  7. #527

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AMI Zobacz posta
    z tych jpg co wrzucili ja widzę jedno, na wysokich ISO jest lepiej od mojego D3.
    W D3S (imho) jest jeszcze lepiej.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  8. #528

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    tu się gada, a nie zdjecia robi.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  9. #529

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    W D3S (imho) jest jeszcze lepiej.

    no wlasnie... trzeba poczekac na rozsadne rawy z d4, bo chyba do tej pory obrazek z d3s lepiej wypada.

  10. #530

    Domyślnie

    Obrazek z d3s jest zupełnie inaczej odszumiane niż to co widać w d4. Bez analizy RAWów nic się nie dowiemy - żeby uzyskać bezwględny i obiektywny wynik tego zezstawinia będzie trzeba użyć innego niż nikonowy soft (np. ACR z wyzerowanym NR).
    Ja nadal obstawiam że wynik na wysokich iso, będzie zbliżony (zwłaszcza jeśli się odpowienio do charakterystyki danego RAWa go przygotuje). Dlatego D4 wydaje mi się kuszącą ofertą dla posiadaczy d3/d700 (tu widać ewidentenie porawę jakości obrazka) Dla tych co mają d3s-a kuszące mogą być raczej inne udoskonalenia korpusu.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

Strona 53 z 348 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103153 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •