Close

Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 126
  1. #71

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez happyend Zobacz posta
    Witam,
    proszę o w miarę szybką odpowiedź. Postanowiłem nabyć Yongnuo 565EX z tego sklepu http://www.euro.com.pl/lampy-blyskow...yn-565ex.bhtml Moje pytanie brzmi czy są różne wersje tej lampy czyli dla nikona i canona? Bo w opisie produktu jest, że mamy doczynienia z wersją dla canona, a ogólnie ciężko mi znaleźć wersję dla nikona. Mogę śmiało brać tą czy szukać z wyraźnym zaznaczeniem wersji. Posiadam d90 i moje pytanie jest poniżej krytyki, ale chcę wykorzystać w pełni lampę i nie narobić sobie problemów. Pozdrawiam
    fizycznie zamontujesz i tą od canona i tą od nikona , tylko pracują w różnych trybach canon w E-TTL , nikon w I-TTL zasadnicze różnice poniżej ilość styków i rozmieszczenie jeżeli chczesz do nikona to kliknij TU wysyłka gratis
    NIKON
    CANON
    Ostatnio edytowane przez kendo73 ; 31-07-2012 o 20:47
    Aparat nie kłamie .......... to robi później fotograf na komputerze

  2. #72

    Domyślnie

    @manfred @kendo73 dziękuję za szybką odpowiedź! No to zamawiam z Fripers.

  3. #73

    Domyślnie

    Musisz szukać dedykowanej do NIKON. Tam, w linku który wkleiłeś, ma nawet napisane "współpraca w z systemami: Canon".
    D80; N17-80; N50; N70-210; N35-105; Di866 MII
    amator, pasjonata

  4. #74

    Domyślnie

    Tak. Są inne wersja dla Nikona i dla Canona. Trzeba podać markę aparatu przy zamówieniu.

  5. #75

    Domyślnie

    wacham sie pomiedzy
    Nissin Di866 Mark II TL - ponoc pierwszy wersja tej serii byla lipna
    i sb 700
    pomocy

  6. #76

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez igorrro Zobacz posta
    wacham sie pomiedzy
    Nissin Di866 Mark II TL - ponoc pierwszy wersja tej serii byla lipna
    i sb 700
    pomocy
    Przestań się "wachać", kup SB 700 i rób zdjęcia!

    PS.
    Ekonet na urlopie?
    Na świecie ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej.

    http://marchewkowakuchnia.wordpress.com/

  7. #77

    Domyślnie

    YN565EX vs Nikon SB700?

  8. #78

    Domyślnie

    Jeszcze się nie wypowiadałem w tym poście, ale nawet forum nie działało, kiedy kilka dni temu kupiłem yn565ex.

    Niestety moja YN565EX dziś przestała działać.

    Zaledwie po kilkudziesięciu błyskach
    Jeden dzień kilkanaście testowych fotek + jeden dzień normalnego błyskania i klops....
    Ostatnio edytowane przez sidek ; 25-09-2012 o 19:05
    Nikon system...

  9. #79

    Domyślnie

    uu la la, jakie objawy ? brak komunikacji z body,czy wgl, lampa zdechła i się nie włącza ?
    D7000 + N18-105vr + 35/1.8G + Sunpak Pz42x + MeiKe Fc-100

  10. #80

    Domyślnie

    Te lampy tak mają moja przestała działać po tygodniu ,teraz wraca z serwisu podobno sprawna szkoda kasy na te lampy lepiej dołożyć do SB 900

Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •