Close

Strona 3 z 2246 PierwszyPierwszy 1234513531035031003 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 22451
  1. #21

    Domyślnie

    Jak dla mnie 35/1.4 wystarczy - byłabym zaspokojona
    Byłabym...bo nie wierzę, że cena za taki zestaw będzie w moim zasięgu, niestety
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

  2. #22

    Domyślnie

    Pytanie do Koniecpolska:
    Co Ci strasznego firma Fujifilm zrobiła, że zwalczasz ja na każdym kroku. Na każdym forum krzyczysz, że X10 to dno i beznadzieja - załóżmy, że mogę to zrozumieć bo jest to aparat, który już jest w sprzedaży. Ale pałować specyfikację nowego, potencjalnego bezlusterkowca fuji to już lekkie przegięcie albo początek jakiejś choroby. Na podstawie obrazka korpusu bez podanych wymiarów krzyczeć, że za duży? Na podstawie ceny życzeniowej wziętej z palca mówić, że za drogi? Po prostu żarty jakieś
    FM3a + Nikkor 50/1.2; M9 + 28/2.8, 50/1.4, 35/1.4; 5D + 50/1.2

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez burton Zobacz posta
    Może to być doskonałe-mniejsze gabarytowo uzupełnienie do lustra FF ze szkłami a dużo tańsze niż M9 i mam nadzieję, że sporo lepsze od wszystkich bezlusterkowców, które dotychczas się pokazały na rynku. Zresztą nie trzeba kupować wszystkich ogniskowych.
    M9 jest jednak FF, X pro 1 będzie (?) aps-c
    Podejrzewam, że gabaryty X pro 1 nie będą takie małe, zapewne nie mniejsze niż NEX-7 (który raczej w niczym nie będzie ustępował X pro 1).
    "Obawiam" się, że X pro 1 nie zaprezentuje również żadnych wielkich rewelacji nawet w stosunku do NEX-5.

  4. #24

    Domyślnie

    Ja mam nadzieje ze to będzie jednak FF, bo 35mm na cropie to średnio uniwersalne. Na FF to jednak inna bajka i jako jedyne szkło nadaje się jak najbardziej do wszelkich zastosowań. Odpowiednik 50 imo już mocno ogranicza.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koniecpolska Zobacz posta
    "Obawiam" się, że X pro 1 nie zaprezentuje również żadnych wielkich rewelacji nawet w stosunku do NEX-5.
    Jednak dotychczasowe aparaty Fuji dają sporą nadzieję, że będzie się to nowe coś obsługiwać lepiej-wygodniej niż wszystkie nexy, no i jest niemal pewne, że nowe fufu będzie znacznie bardziej urodziwe od sonych
    W sumie dobrze, że nie przewidujesz..."rewelacji"
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

  6. #26
    żeglarz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jm Zobacz posta
    ........ W sumie dobrze, że nie przewidujesz..."rewelacji"
    Piękne zdaniae Dość już "rewelacji/przeszkadzaczy"

  7. #27

    Domyślnie

    gdyby Fuji wypuściło FF to byłaby bajka. Ciekawe jak z cenami, ale jeśli nawet przyszłoby mi zapłacić za cały komplet szkieł z body 4000$ to biorę.
    Mamiya + Sony

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kh29228 Zobacz posta
    gdyby Fuji wypuściło FF to byłaby bajka. Ciekawe jak z cenami, ale jeśli nawet przyszłoby mi zapłacić za cały komplet szkieł z body 4000$ to biorę.
    Bardzo bym chciał ale to raczej nie realne na ten czas.
    Nikon FM3a, Nikon FM2n, Nokton 55/1.2, Nikkor 50/1.8, Ultron 40/2, Color-Skopar 28/2.8

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Ja mam nadzieje ze to będzie jednak FF, bo 35mm na cropie to średnio uniwersalne. Na FF to jednak inna bajka i jako jedyne szkło nadaje się jak najbardziej do wszelkich zastosowań. Odpowiednik 50 imo już mocno ogranicza.

    To napewno nie będzie FF, gdyż stalka 16/2 na FF była by czymś rzadkim i strasznie drogim
    FM3a + Nikkor 50/1.2; M9 + 28/2.8, 50/1.4, 35/1.4; 5D + 50/1.2

  10. #30

Strona 3 z 2246 PierwszyPierwszy 1234513531035031003 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •