Close

Strona 601 z 2246 PierwszyPierwszy ... 10150155159159960060160260361165170111011601 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 001 do 6 010 z 22451
  1. #6001

    Domyślnie

    Z X-T1 60mm to inne szkło.
    Witek w temacie af, wizjera to X-t1 jest o niebo lepszym aparatem od x-e1. To inna bajka.
    W temacie kolorów z x-trans- zobaczcie to i to.
    Ostatnio edytowane przez meliszipak ; 26-03-2015 o 22:06
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  2. #6002

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta
    Z X-T1 60mm to inne szkło.
    Witek w temacie af, wizjera to X-t1 jest o niebo lepszym aparatem od x-e1. To inna bajka.
    W temacie kolorów z x-trans- zobaczcie to i to.
    Nie musisz mnie przekonywac, juz sie bawilem Mysle jednak o PRO-2, chcialbym cos z AF-em X-T1, ale z wizjerem i wygladem PRO - pewnie nie tylko ja
    Hobby polega na tym, by przy maksymalnych nakładach osiągnąć minimalny efekt.

  3. #6003

    Domyślnie

    W połowie roku chyba ma być
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  4. #6004

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta
    W połowie roku chyba ma być
    Troche ceny sie boje Ile kosztowal PRO-1 jak wszedl na rynek?
    Hobby polega na tym, by przy maksymalnych nakładach osiągnąć minimalny efekt.

  5. #6005

    Domyślnie

    He, he pewnie dużo
    Lepiej poczekać trochę od premiery.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  6. #6006

    Domyślnie

    Byłem i... nic. Fuji nie było! Wycieczka całkowicie dla mnie nieudana.
    Skoro fuji odpuściło targi, to napiszę słowo o samych targach. Co roku mniej wystawców, co roku bardziej ubogo. Targi ewaluują w stronę filmowania, telewizji i albumów. Nawet Sony, znane z dużego rozmachu, skromniutko. Sigmy nie było, a przecież w ubiegłych latach można było pożyczać szkła i testować. W tym roku nic z tych rzeczy. Nikon... no cóż, szkoda klawiatury, podobnie Canon. Generalnie tylko Sony wystawiło jako Sony i chyba Canon, ale stoisko było tak duże że można było nie zauważyć... Może trzy lub cztery stoiska z modelkami. Jak zwykle oblegane przez "zawodowców", którzy organizowali sobie sesje... No jak dla mnie żenujące, zwłaszcza dyrygowanie modelkami, żeby się ustawiły, odwróciły, spojrzały... To na targach?! W poprzednich latach były modelki po to, aby testować szkła. A tu testować nie było czego, no chyba, że swój sprzęt, którzy "profesjonaliści" przytargali w wielkiej ilości... Same lustra, wielkie i ciężkie...
    Podsumowując: Jak nie załatwiacie interesów, nie robicie ślubniaków, nie filmujecie to odradzam przyjazd, zwłaszcza jak ktoś ma daleko. Obejście całych targów to jakaś godzinka, a zatrzymując się i gadając przy stoiskach max trzy godziny. Dla mnie to ostatnie targi.
    No ale skoro już byłem i miałem sprawdzić 56, 60 i dowiedzieć się o 90 to wziąłem sprzęt. Miałem malutkie lekkie body z małym obiektywem a drugie szkło w kieszeni marynarki. Tak to lubię...
    Targi kosztowały mnie jakieś 5 dyszek ( 25 bilet+15 parking+ 11kawa i woda) nie licząc dojazdu. Szkoda każdej wydanej złotówki.

    1.fajna zabawa takim sprzętem...
    18/2,8

    2.tokina - zainteresowanie jak widać...
    18/2,8

    3.panna od sony...
    18/4,0

    4.z perspektywy kamery...
    18/4,0

    5.nieudana kopia Marylin...
    35/1,4

    6.tu zainteresowanie, bo modelka pozuje...
    18/2,8

    Jak ktoś chce, to podeślę bilet na jutro i pojutrze. Wystarczy wydrukować.

  7. #6007

    Domyślnie

    Chyba zakupu osiemnastki nie żałujesz?
    Fuji

  8. #6008

    Domyślnie

    Osiemnastka warta każdej wydanej złotówki.

    Później będąc w ABfoto na chwile zapiąłem 27/2,8:
    27/2,8

    I też zajmie miejsce w mojej torbie.

  9. #6009

    Domyślnie

    Marek jakiego profilu używasz? Bo jak zakochałem się w chromie
    18/2+XE-2 f/2
    Ostatnio edytowane przez basket ; 26-03-2015 o 23:00
    Fuji

  10. #6010

    Domyślnie

    marek,
    Smutne. Byłem 2 lata temu, wyszedłem raczej rozczarowany. W zeszłym roku nie byłem, i po przeczytaniu relacji nie żałowałem.
    Teraz dzięki Tobie oszczędziłem sobie rozczarowania, czas i pieniądze.
    Już więcej frajdy można mieć odwiedzając w/w ABfoto.
    Ostatnio edytowane przez puch24 ; 26-03-2015 o 22:59
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

Strona 601 z 2246 PierwszyPierwszy ... 10150155159159960060160260361165170111011601 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •