Close

Strona 101 z 2246 PierwszyPierwszy ... 5191991001011021031111512016011101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 001 do 1 010 z 22451
  1. #1001

    Domyślnie



    I to też przy pełnym słońcu.
    Ten sam obiektyw.
    Pozdrawiam Krzysztof M.
    Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....

  2. #1002

    Domyślnie

    XF 35/1.4 @4


    XF 14/2.8 @2.8

    Hobby polega na tym, by przy maksymalnych nakładach osiągnąć minimalny efekt.

  3. #1003

    Domyślnie

    Staje niejako przed zakupem czegoś mniejszego i bardziej poręcznego niż lustro. Zastanawiam się nad zakupem X-E1 z kitem i w niedalekiej przyszłości 35. Czy będzie szybciej niż D80 z nikkorem 35 1.8? Dla mnie N35 to taka dolna granica akceptowalności jeśli chodzi o szybkość ostrzenia w gorszych warunkach. Druga sprawa aparat przydałby mi się na sierpień - mam jeszcze trochę czasu. Wiec zastanawiam się czy z powodu niedalekiej premiery Pena E-P5 nie przemyśleć wejścia w system micro 4/3. E-P5 ładnie się zapowiada, OM-D w dosyć dobrych cenach ale fuji kusi większa matrycą (mniejsza GO) , 35 1,4 i jasnym zoomem oraz fajnym tele. Nie chce budować póki co wielkiego systemu i chce skupić się na 2 max 3 obiektywach. Oglądałem też NEX6/7 i o ile sam zamysł mi się podoba to nie widzę tam nic sensownego, jasnego i poręcznego do przypięcia jak w fuji i micro 3/4. Porównując obrazki z fuji i om-d widzę że ten drugi jednak trochę odstaje jakością na niekorzyść stąd moja zagwozdka. Oba systemy mi się podobają dlatego decyzja tym trudniejsza. Mimo że czytałem oba wątki nie jestem do końca zdecydowany. Zawsze warto usłyszeć jakieś podpowiedzi bo czasami łatwo można coś pominąć.
    A7II, X-E1, LX-100, był E-M5 i Nikon

  4. #1004

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MARS CooL Zobacz posta
    Staje niejako przed zakupem czegoś mniejszego i bardziej poręcznego niż lustro. Zastanawiam się nad zakupem X-E1 z kitem i w niedalekiej przyszłości 35. Czy będzie szybciej niż D80 z nikkorem 35 1.8? Dla mnie N35 to taka dolna granica akceptowalności jeśli chodzi o szybkość ostrzenia w gorszych warunkach. Druga sprawa aparat przydałby mi się na sierpień - mam jeszcze trochę czasu. Wiec zastanawiam się czy z powodu niedalekiej premiery Pena E-P5 nie przemyśleć wejścia w system micro 4/3. E-P5 ładnie się zapowiada, OM-D w dosyć dobrych cenach ale fuji kusi większa matrycą (mniejsza GO) , 35 1,4 i jasnym zoomem oraz fajnym tele. Nie chce budować póki co wielkiego systemu i chce skupić się na 2 max 3 obiektywach. Oglądałem też NEX6/7 i o ile sam zamysł mi się podoba to nie widzę tam nic sensownego, jasnego i poręcznego do przypięcia jak w fuji i micro 3/4. Porównując obrazki z fuji i om-d widzę że ten drugi jednak trochę odstaje jakością na niekorzyść stąd moja zagwozdka. Oba systemy mi się podobają dlatego decyzja tym trudniejsza. Mimo że czytałem oba wątki nie jestem do końca zdecydowany. Zawsze warto usłyszeć jakieś podpowiedzi bo czasami łatwo można coś pominąć.
    D80 z 35 jest szybszy niż Fuji w trudnych warunkach. To tyle co do autofocusa.
    Za to odwdzięczyć się o wiele lepszym obrazkiem. Najlepiej przejść się do sklepu czy też poszukać kogoś w okolicy kto ma i przetestować osobiście.
    Fuji: X100, X-Pro1, X-T2

  5. #1005

    Domyślnie

    W sklepie nie mają nowego softu w aparatach więc AF działa tragicznie.
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  6. #1006

    Domyślnie

    Warto zajrzeć w sklepie do menu i sprawdzić wersję softu.
    Aktualizacja w moim X-E1 mocno pomogła, tak w szybkości jak i w celności AF.
    Nie jest to lustrzanka, to zrozumiałe ale dla moich potrzeb jest dobrze
    pozdrawiam, Wojtek

  7. #1007

    Domyślnie

    Trzymałem go przez 30min w MM i szybkość wydawała się blisko tego co miałem w D80+35 wiec jeszcze dało się tym robić zdjęcia - jeśli w gorszych warunkach jest gorzej niż z 35 to bardzo zła wiadomość. Gdzie kupiliście swoje maszynki bo niestety w MM i Saturnie maja po miesiącu i są już nieco używane i do póki tych nie sprzedadzą nowych nie zamówią (info od sprzedawcy). Softu nie sprawdzałem. Super szybko szczelność nie jest najważniejszym kryterium ale czasami chciałbym mieć na zapas. Chyba jeszcze poczekam z decyzją do premiery E-P5 bo ma pare fajnych propozycji + 2 kółka nastaw. Wiem że obrazek nie ten ale w sumie na niskich iso ten z D80 mnie w zupełności zadowalał a w penie do 3200 raczej jest używalne.
    A7II, X-E1, LX-100, był E-M5 i Nikon

  8. #1008
    Hobby polega na tym, by przy maksymalnych nakładach osiągnąć minimalny efekt.

  9. #1009

    Domyślnie

    I jeszcze porownanie wielkosci: X-E1 vs X-M1

    http://imgur.com/jthioAi
    Hobby polega na tym, by przy maksymalnych nakładach osiągnąć minimalny efekt.

  10. #1010

    Domyślnie

    X-e1 jest tak fajny, że nie sposób przejść obojętnie.
    Daje niesamowitą frajdę z fotografowania.
    Można się przyzwyczaić do jego wad.
    Jakość obrazka powala na kolana.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

Strona 101 z 2246 PierwszyPierwszy ... 5191991001011021031111512016011101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •