witam,
jestem posiadaczem nikona D80 który podróżuje ze mną od głębin jaskiń po wysokie góry 6000 m n.p.m. do tej pory sprawował się świetnie od jakiegoś czasu szwankuje a mianowicie jak zabieram go w góry to się obraża i podczas naciskania spustu lustro się podnosi i zawiesza nie chce robić zdjęć a w domu robi normalnie coś jak by na niego ujemna temperatura źle działa![]()
Czy toś spotkał się już z takim problemem ?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami