Close

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 100
  1. #1

    Domyślnie AA Ni-MH KODAK (a la Eneloop) 2100 mAh

    W Biedronce pokazały się akumulatorki AA Ni-MH KODAK w dobrej cenie.
    Z opisu wynika, że właściwości użytkowe powinny mieć podobne do cenionych przez wszystkich Eneloopów.


    W necie nie znalazłem żadnych testów z ich udziałem.
    Może już ktoś ich używał i podzieli się spostrzeżeniami?
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

  2. #2

    Domyślnie

    mialem kupic enelopki do pilotow, ale skoro te tansze, to moze jeszcze dzis podskocze i wezme na probe

  3. #3

    Domyślnie

    Te bateryjki mają dobry stosunek jakości do ceny, ale trzeba uważać przy ich używaniu, bo zewnętrzne pokrycie jest z tworzywa sztucznego i lubi się odklejać.

  4. #4

    Domyślnie

    Zwykłe akumulatorki rozładowują się nawet gdy są używane. ......
    Nie wiem czy wierzyć tej reklamie, ale w tym zdaniu prawdę napisali

  5. #5

    Domyślnie

    Tylko eneloopy. Przynajmniej sprawdzone i zbliżone cenowo.
    pozd®ówka
    Wszyscy kłamią.
    ot, pstrykam: Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #6

    Domyślnie

    Andrzeju - najtansze enelopki w okolicy to wydatek 32zl. Na allegro sa tansze, ale dochodzi przesylka, a i nie wiadomo jak z ich oryginalnoscia...

    zakupilem te kodaki - poki co moge tylko powiedziec, ze dzialaja po wyjeciu z blistra

  7. #7

    Domyślnie

    Przecież w Białymstoku eneloopy można zakupić w Kontexie na Witosa za 8,90zł (sztuka)

  8. #8

    Domyślnie

    wiec komplet wychodzi 35,60
    a i w Bialymstoku mozna miec komplet za 32zl - forumowy kolega prowadzi sklep (http://bi-foto.pl/akumulatory/297-ak...p-2000mah.html)

  9. #9

    Domyślnie

    Jakościowo świetne a o ponad połowę tańsze (dałem 14,99 za komplet 4szt.) są "rzucane" od czasu do czasu LIDL'owe AA Tronic EnergyEco 2100. Ta sama technologia wykonania co Eneloop'y (pierwsze), testowane w SB800, kilku latarkach i kilku energochłonnych zabawkach młodej, MZ brak wyraźnych różnic, subiektywnie mają identyczne parametry.
    Amatorszczyzna powered by D40X kit, N35/1.8G, N70-300VR, SB800 i Slik Pro 330 DX

  10. #10

    Domyślnie

    Mam dwa komplety eneloopow, 2500 i 2000, 2500 kupilem w FJ w Polsce i sa rewelacja, ale wtedy kosztowaly 80zl, 2000 kupilem w Irlandii w sklepie foto byly w koszu z przecenami za 2 euro paczka (wow) niestety byla to ostatnia paczka......
    Sadze jednak, ze te kodaki sprawdza sie rownie dobrze i za te pieniadze warto je kupic

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •