Close

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 100
  1. #21

    Domyślnie

    Również dzisiaj zakupiłem 2 komplety :P

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez markB Zobacz posta
    trzeba uważać przy ich używaniu, bo zewnętrzne pokrycie jest z tworzywa sztucznego i lubi się odklejać.
    A z czego by miało być? Z płótna lnianego?

    Cytat Zamieszczone przez FajaR Zobacz posta
    Jakościowo świetne a o ponad połowę tańsze (dałem 14,99 za komplet 4szt.) są "rzucane" od czasu do czasu LIDL'owe AA Tronic EnergyEco 2100. Ta sama technologia wykonania co Eneloop'y (pierwsze), testowane w SB800, kilku latarkach i kilku energochłonnych zabawkach młodej, MZ brak wyraźnych różnic, subiektywnie mają identyczne parametry.
    To włóż do ładowarki typu BC700, a zobaczysz, że mogą nie osiągnąć nawet 1 Ah.
    Krzysztof Paszkiewicz

  3. #23
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 187

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Slon Zobacz posta
    juz ktos liczyl to na forum - eneloopki wytrzymuja do 1500 ladowan (wg producenta). Nawet ladujac je co 2 dni, wychodzi ponad 8 lat uzywania...
    predzej zmienisz/zniszczysz urzadnie w ktorym je uzywasz, niz eneloopek padnie

    znajomy katuje eneloopki ladowarka 15-sto minutowa - dzialaja bez zajakniecia. A nawet jesli padnie po 2 latach, to koszt jest naprawde niewielki...
    Robię to samo z Eneloopkami ( w sensie katowania szybka ładowarką i dają radę ). Polecę jednak Fiamo http://www.adgmarket.pl/pl_PL/p/Fiam...048678b0f350fa
    W ładowarce Fiamo męczę Eneloopy, bo ciężko było dostać aku tej firmy, teraz można je kupić; a warto! Są naprawdę rewelacyjne został mi jeszcze ostatni komplet do gripa; po 6 latach ładowane 3-5 razy w tygodniu.
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  4. #24

    Domyślnie

    Kupiłem 2 komplety tych Kodaków. Rozładowałem w BC700: 7 szt. miało pojemność 2,4 - 2.8 Ah, a jedna 1,4 Ah
    Nie udało się tej ostatniej "uzdrowić" - ewidentnie wadliwa - producent zapewnia pojemność co najmniej 2,1Ah.
    Może zareklamuję... jak znajdę kwit
    Ostatnio edytowane przez yanoo ; 05-01-2012 o 23:49

  5. #25
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wigi Zobacz posta
    W Biedronce pokazały się akumulatorki AA Ni-MH KODAK w dobrej cenie.
    Z opisu wynika, że właściwości użytkowe powinny mieć podobne do cenionych przez wszystkich Eneloopów.
    Kupujcie Kodaka. Może nie zbankrutuje ?
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #26

    Domyślnie

    To samo wpadło mi do głowy oglądając dzis ten temat o bankructwie Kodaka...

    Może dlatego tanie ^^? :P

  7. #27

    Domyślnie

    Też dzisiaj zakupiłem w BIEDRONCE akumulatorki. Dobra cena. Szybko do sb600.... i działają!
    Na obecną chwilę nie mam jak sprawdzić pojemności, ale jak się rozładują to okaże się co są warte.
    Pozdrawiam
    X-E2; FX18

  8. #28

    Domyślnie

    zrobiłem w sobotę cały ślub i wesele na nich - dały rade
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    www.photolink.pl : Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  9. #29

    Domyślnie

    u mnie "na sklepie" nie bylo trzeba było zapytać panią przy kasie czy są i mają pod ladą.

  10. #30

    Domyślnie

    Pomimo, że mam zestaw 2x4 eneloopów, to jeszcze przez ten wątek, namówiliście mnie na Kodaki z biedronki. U mnie jednak były po niecałe 20 zł, co i tak w sumie się opłacało. W sobotę bądą miały chrzest bojowy .
    D700+Grip
    N28 1,8G | N50/1,8D | N85/1,8D | SB 700

    D5200+18-55

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •