Close

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 100
  1. #11

    Domyślnie

    wiec komplet wychodzi 35,60
    Za 4-ry jest 29,90zł - w Białym można odebrać/zakupić w sklepie za tą cenę.

    http://allegro.pl/4x-akumulatorki-en...029410815.html

  2. #12

    Domyślnie

    mam podobne aku kodaka, tyle że z czerwonym paskiem a nie zielonym jak tutaj.
    Dokładnie takie jak te:
    niestety do eneloopow nie ma co porównywać
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mateo912 Zobacz posta
    mam podobne aku kodaka, tyle że z czerwonym paskiem a nie zielonym jak tutaj.
    niestety do eneloopow nie ma co porównywać
    Wlasnie roznica jest w tym pasku Te z zielonym sa w innej technologii z tego co zrozumialem czytajac u pana google
    Eneloopy sa sprawdzone, ale to technologia ktora lapia tez inne firmy

  4. #14

    Domyślnie

    też kupiłem i brat kupił 2x

    Ps biedrona ma nawet koszule prochnika za 64 zł a ich cena na metce w opakowaniu 199 zł.
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    www.photolink.pl : Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  5. #15

    Domyślnie

    Chciałem zwrócić uwagę, iż z tego co się orientuję ta technologia (co enloopy) mają bardzo możliwą ilość ponownych naładowań.

    Osobiście żaluję, że nie sprzedaje się już NiCd... Przynajmniej szło to szybko naładować.

  6. #16

    Domyślnie

    juz ktos liczyl to na forum - eneloopki wytrzymuja do 1500 ladowan (wg producenta). Nawet ladujac je co 2 dni, wychodzi ponad 8 lat uzywania...
    predzej zmienisz/zniszczysz urzadnie w ktorym je uzywasz, niz eneloopek padnie

    znajomy katuje eneloopki ladowarka 15-sto minutowa - dzialaja bez zajakniecia. A nawet jesli padnie po 2 latach, to koszt jest naprawde niewielki...

  7. #17

    Domyślnie

    Kupiłem już kiedyś te biedronkowe. Działają bardzo długo bez ładowania w F90x. Dziś znów je zakupiłem.
    D200, F4e, N24/2.8Ais, 35/2Ais, N50/1.2 Ais, N105/2.5 AI, N85/1.8, T17-50/2.8
    Olympus Xa, Yashica Mat 124G
    Ernemann 13x18 (1905-1912?)

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wigi Zobacz posta
    W Biedronce pokazały się akumulatorki AA Ni-MH KODAK w dobrej cenie.
    ...
    W Biedronce w moim mieście nie ma i nie było. Chyba niektóre Biedronki maja bliżej do Portugalii ...
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Slon Zobacz posta
    znajomy katuje eneloopki ladowarka 15-sto minutowa - dzialaja bez zajakniecia. A nawet jesli padnie po 2 latach, to koszt jest naprawde niewielki...
    potwierdzam laduje taka http://flashlightnews.org/story1497.shtml

  10. #20

    Domyślnie

    No tak a u mnie standard po świętach chodzę i szukam akumulatorków po całym domu, znalazłem 2 szt (zapewne w zabawkach dzieciaków) a ze w sobote focenie i lampa potrzebna a alleg..o nie wchodzi w gre bo juz nie dojdą ze względu na święto postanowiłem zakupić owe Kodaka z Biedronki i muszę powiedzieć ze dzisiejsze pstrykanie Nissin mark II juz okolo 700pstryków lampy i dają rade - nawet jednego "zająknięcia" lampa po błysku od razu gotowość zgłasza (aku odrazu z opakowania włożone do lampy bez ładowania) na starszych Panasonicach Infinium po około 400 pstrykach potrzebowała juz okolo 3 - 5sekund na załadowanie.
    Aby tak dalej jeśli w sobotę wytrzymają test ekstremalny sadze ze zakupie jeszcze z 2 komplety.

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •