Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie formatowanie 2 guzikami

    Naciskam oba guziki do formatowania na 2 sekundy, wyswietla mi sie napis FOR, puszczam oba guziki. Po pewnym czasie napis znika, ale karta nie jest sformatowana.
    Z menu formatowanie dziala.

  2. #2

    Domyślnie

    rob tak jak robisz ale ponawiasz wduszanie guziorow i pojawia ci sie napisa for (tam gdzie za zwyczaj masz ilosc fotek)

    [ Dodano: Nie Cze 12, 2005 9:13 pm ]
    i tak se k***a sformatowalem karte pelna fotek..bedzie tzra to odzyskac

  3. #3

    Domyślnie

    dokladnie, jak sie cos pojawi wciskasz znowu 2 klawisze

  4. #4

    Domyślnie

    nie czytacie instrukcji?

  5. #5

    Domyślnie

    Podwojne wcisniecie kombinacji ma zapobiec przypadkowemu skasowaniu zawartosci karty. Choc jak mniemam z wypowiedzi krzysia tym razem chyba stalo sie inaczej

  6. #6

    Domyślnie

    Krzysiu, zaliczylem spad z krzesła i mega ROTFL
    LuCaS
    D800|24-70 f2,8|85 f1,4
    50 f1,4|80-200 f2.8

  7. #7

    Domyślnie

    eee yyy tak sie zafascynowlame pomoca ze zapomnialem ze mam tam foty ale naszczescie odzysaklem wszytko juz

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2004
    Miasto
    Tarnobrzeg
    Posty
    144

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysio
    eee yyy tak sie zafascynowlame pomoca ze zapomnialem ze mam tam foty ale naszczescie odzysaklem wszytko juz
    Chwała Bogu, że Bogu dzięki, bo jakby tak nie daj Boże, to niech Pan Bóg broni !!!!
    PS. Rozczuliła mnie Twoja gotowośc niesienia pomocy bliźniemu. Za to kocham to forum (choc powodów ostatnio, niestety, coraz mniej - ale to inna bajka). Też się usmiałem
    Pozdrawiam wszystkich.Jacek.
    D 70 + 18-70 + 70-210/1:4-5,6 D + SB 800 + SB 26 + F 90 X

  9. #9

    Domyślnie

    krzysio tez ciesze sie ze odzyskales zdjecia, niechcialbym zeby z powodu mojego niedokladnego czytania instrukcji wynikly twoje klopoty.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kacperek
    krzysio tez ciesze sie ze odzyskales zdjecia, niechcialbym zeby z powodu mojego niedokladnego czytania instrukcji wynikly twoje klopoty.
    e nie z pomoca to ja zawsze tylko popracuje jeszcze nad mym roztrzepaniem i bedzie lepiej. A co do czytania to ja po przeczytaniu tej za dlugiej lektury tez nie wiedizalme jak to zrobic ale pobawilme sie i pewnego dnia sie udalo

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •