Szukaj
Również twierdzę, że zdecydowanie nr 2Pięknie się modelka na tym zdjęciu prezentuje
![]()
nr 2 dużo lepsze, znacznie lepiej prezentuje się od pierwszego.
Ale ci matryca zaszumiała!Dwójka lepsza - ta kombinacja dała efekt średniaka niemalże. Purysta glamourowy dopieściłby cerę jeszcze trochę - w portrecie jest git. Deczko kadr zastanawia czy nie w lewo, ale nie ma problemu.
Na jedynce dziwnie wygląda poświata wokół włosów po lewej. Kompozycja tutaj zdecydowanie jakoś zachwiana - wszystkie akcenty po lewej. Mina nie ta i zwrot twarzy też gorszy. Opuszczona głowa chyba się nie przysłużyła. Światło - tam centralnie na twarz, na dwójce z boczku - różnica ogromna. Dziwnie też wyszedł czubek głowy (bardzo wysoko).
Bardzo fajna konwersja, 2 naprawdę mi sie podoba.
Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć
obydwa bardzo dobre
Dobre - drażnią pojedyńcze włosy![]()
Wszyscy kłamią.
ot, pstrykam: Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
z okna lepiej![]()
"Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."
Skontaktuj się z nami