Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: sandrittka

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    236

    Domyślnie sandrittka

    witam!
    dwie foty...

    światło błyskowe:
    1.

    i z okna:
    2.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Również twierdzę, że zdecydowanie nr 2 Pięknie się modelka na tym zdjęciu prezentuje

  4. #4

    Domyślnie

    nr 2 dużo lepsze, znacznie lepiej prezentuje się od pierwszego.

  5. #5

    Domyślnie

    Ale ci matryca zaszumiała! Dwójka lepsza - ta kombinacja dała efekt średniaka niemalże. Purysta glamourowy dopieściłby cerę jeszcze trochę - w portrecie jest git. Deczko kadr zastanawia czy nie w lewo, ale nie ma problemu.
    Na jedynce dziwnie wygląda poświata wokół włosów po lewej. Kompozycja tutaj zdecydowanie jakoś zachwiana - wszystkie akcenty po lewej. Mina nie ta i zwrot twarzy też gorszy. Opuszczona głowa chyba się nie przysłużyła. Światło - tam centralnie na twarz, na dwójce z boczku - różnica ogromna. Dziwnie też wyszedł czubek głowy (bardzo wysoko).

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo fajna konwersja, 2 naprawdę mi sie podoba.
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Dobre - drażnią pojedyńcze włosy
    Wszyscy kłamią.
    ot, pstrykam: Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  9. #9

    Domyślnie

    z okna lepiej
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    236

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    Ale ci matryca zaszumiała! Dwójka lepsza - ta kombinacja dała efekt średniaka niemalże. Purysta glamourowy dopieściłby cerę jeszcze trochę - w portrecie jest git. Deczko kadr zastanawia czy nie w lewo, ale nie ma problemu.
    Na jedynce dziwnie wygląda poświata wokół włosów po lewej. Kompozycja tutaj zdecydowanie jakoś zachwiana - wszystkie akcenty po lewej. Mina nie ta i zwrot twarzy też gorszy. Opuszczona głowa chyba się nie przysłużyła. Światło - tam centralnie na twarz, na dwójce z boczku - różnica ogromna. Dziwnie też wyszedł czubek głowy (bardzo wysoko).
    zaszumiała Właśnie staram się nie dopieszczać cery za bardzo. Dzięki!

    Cytat Zamieszczone przez petelski Zobacz posta
    Dobre - drażnią pojedyńcze włosy
    Mi jakoś nie przeszkadzają. Tak jest naturalniej. Nie lubię wymuskanych do granic możliwości.

    Cytat Zamieszczone przez ars Zobacz posta
    z okna lepiej
    bardziej miękko

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •