Szukaj
Dziwne masz podejście. To osoby starszej nie można nazwać po imieniu? Znam wielu ludzi w podobnym wieku, do których zwracam się po imieniu i nie uważam żeby to miało oznaczać brak szacunku wobec nich.
pozdrawiam
Tomek
Skontaktuj się z nami