Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Alina

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kepih Zobacz posta
    zostawiłem przepał - miał symbolizować młodość zostawioną z tyłu...
    hahaha (przepraszam, nie mogłem się powstrzymać...)

    nic nie wniosę nowego do tematu, wiele koledzy ci wyjaśnili.
    D700, N35/1.8, N50/1.8, S24-70/2.8, N85/1.8, T70-200/2.8, SB900

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barracuda Zobacz posta

    A post kolegi Gomad jest tu co najmniej śmieszny. Po imieniu spodziewał się młodszej osoby i tytuł mu nie pasuje do zdjęcia. Żal....
    to było moje subiektywne odczucie i nikt nie kaze sie z nim zgadzac

    ale moim zdaniem nawet przez szacunek do osoby starszej jakos inaczej trzeba bylo to nazwac, choc sam pomyslu na to nie mam
    | D600 | D90 | N 35 1.8 | N 50 1.8 |T17-35 2.8-4| S 70-200 f2.8 | plecaczek

    Fejs

  3. #13

    Domyślnie

    Dziwne masz podejście. To osoby starszej nie można nazwać po imieniu? Znam wielu ludzi w podobnym wieku, do których zwracam się po imieniu i nie uważam żeby to miało oznaczać brak szacunku wobec nich.
    pozdrawiam
    Tomek

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •