Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Oprogramowanie SilverFast

    Panowie mam do Was prośbę/pytanie. Gdzie i w jaki sposób można kupić w Polsce oprogramowanie SilverFast. Chodzi mi właściwie o dowolną wersję może być SE może być Ai byleby współpracowała z moim skanerem Reflecta CrystalScan 7200. Może ma ktoś z Was dostęp do tego programu i mógłby go np. odsprzedać. To by była najlepsza opcja gdyby go ktoś z Was miał, napewno byśmy sie dogadali. Proszę o pomoc bo w żaden spósób nie mogę go zdobyć.

    Gdyby ktoś z Was miał jakieś konkretne propozycje to prosze pisać na PW.
    pzdr Domin

  2. #2

    Domyślnie

    A przez oficjalną stronę nie działa?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chłopaczek Zobacz posta
    Panowie mam do Was prośbę/pytanie. Gdzie i w jaki sposób można kupić w Polsce oprogramowanie SilverFast. Chodzi mi właściwie o dowolną wersję może być SE może być Ai byleby współpracowała z moim skanerem Reflecta CrystalScan 7200. Może ma ktoś z Was dostęp do tego programu i mógłby go np. odsprzedać. To by była najlepsza opcja gdyby go ktoś z Was miał, napewno byśmy sie dogadali. Proszę o pomoc bo w żaden spósób nie mogę go zdobyć.

    Gdyby ktoś z Was miał jakieś konkretne propozycje to prosze pisać na PW.
    Ja kupowałem swój w: http://www.silverfast.com/show/silve...ducts/en.html; musi być kupowany w Polsce?

  4. #4

    Domyślnie

    Nie mam niestety internetowego konta bankowego a chyba inaczej przez tę stronę nie da rady, w razie czego będe jakoś kombinował. Ale chciałem też zapytać dla pewności bo często jest dodawany ten program nawet do najprostszych, tanich skanerów, może ktoś nie używa i chciałby odsprzedać...?
    pzdr Domin

  5. #5

    Domyślnie

    Wersje są dedykowane pod konkretne skanery, wersja ze skanera Canona, Epsona itd nie będzie działać z Twoją Reflectą. Szukaj na Ebayu, może ktoś tam sprzedaje.

  6. #6

    Domyślnie

    a wersja SE nie jest przypadkiem uniwersalna??
    pzdr Domin

  7. #7

    Domyślnie

    Nie-e. SE to okrojona wersja Ai, ale po drodze jest też SE plus. I każda z nich jest dedykowana do konkretnego skanera. Uniwersalny jest Vuescan. Demo na tej stronie.

  8. #8

    Domyślnie

    Wielki dzięki panowie za pomoc i podpowiedzi. Właśnie testuje Vuescan i zapowiada się całkiem ok
    pzdr Domin

  9. #9

    Domyślnie

    ja mam SF i VS i w sumie przestalem juz korzystac z SF
    VS moim zdaniem zdecydowanie lepszy

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marszull Zobacz posta
    ja mam SF i VS i w sumie przestalem juz korzystac z SF
    VS moim zdaniem zdecydowanie lepszy
    Mógłbyś nieco rozwinąć, bo kiedyś miałem tego typu dylemat i pozostał on do dziś nie rozwiązany.
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •