Close

Strona 1857 z 2397 PierwszyPierwszy ... 8571357175718071847185518561857185818591867190719572357 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 18 561 do 18 570 z 23962

Wątek: Sony NEX

  1. #18561

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dodo34 Zobacz posta
    Polecam zabrać powerbank, a6000 bez problemu z takowego się ładuje.
    Co do zamienników, to używam Newell z Fotoamigo (ładowrka i akumulatory). Mają rzeczywiście zmniejszoną wydajność, ale nie odczuwa się tego podczas codziennego użytkowania.

    Dzieki za info. Lukne zaraz po necie.

    Jako ze mam iPhona to bez power banka sie nie oddalam zbytnio od domu wiec mam. Nawet dwa. Małe ale są.
    Kupować kolejny i tak pewnie bede na wakacje.
    Ale bateria gotowa do focenia, w kieszeni, to duza wygoda. W torbie majac dual ładowarkę (niestety nie potrafie takiej znalezc, moze ktos wie gdzie szukac ?) na wyjezdzie, w mc jedzeniu, mozna pijąc cappuccino - naładować troszke lub nawet całą. Polski Bus tez ma gniazdka

    Dodam, ze wakacje my bez samochodu spędzamy. Pieszo i komunikacja publiczna, autobus, pociag, samolot - bo tak, to są samochodowe ładowarki.

  2. #18562

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiKa Zobacz posta
    Zależy jak to rozumieć.
    Nie kompromituj się proszę. Najpierw twierdziłeś, że nie ma takiej informacji w instrukcji do D7100, jak pokazałem, że jednak jest, to piszesz o nieprecyzyjnym zapisie.
    W świetle tego, że zapis dotyczy dedykowanej ładowarki i dedykowanego akumulatora w tym zdaniu nie ma nic do interpretacji, a Twoje wyjaśnienie to jest bełkot.

    Pomiędzy owym nocnym ładowaniem są okresy normalnej pracy, może także ładowania wg wskazań ładowarki, podczas których akumulator jest w stanie się zregenerować w jakimś tam stopniu. Dlatego 10 nocnych ładowań nie zniszczy akumulatora, ale 10 dobowe trzymanie w zasilanej ładowarce, już tak.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  3. #18563

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ropusz Zobacz posta
    Troszkę jaśniej w 16-70 niż PZ ale niewiele i nieco większy zakres ogniskowych. Oglądałem rożne porównania i sample i nie było efektu wow. Na niektórych zdjęciach, przy normalnym dziennym oświetleniu to w ogóle różnicy nie widziałem. A jak weźmiemy pod uwagę cenę nowych 400 zł vs 3600 zł to cieżko znaleźć uzasadnienie na przesiadkę.
    ale miałeś do czynienia, czy tylko tak myślisz? bo ja też tak myślałem, dopóki nie kupiłem. efekt wow był po zrobieniu pierwszego zdjęcia. nieporównywalnie lepszy kontrast, ostrość, stabilizacja, kolory. jak ktoś jest ''niedzielnym pstrykaczem'' to różnicy nie zauważy. ale jak wymaga czegoś więcej, to od razu to widać. 3600 faktycznie za dużo jak za taki sprzęt, ale ja dałem 1000 mniej i to już jest rozsądna cena.
    a zdjęcia w sieci są przerabiane i nie koniecznie pokazują to, co mogłyby pokazać

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez d90 Zobacz posta
    Sel 50/1.8 za 600 ?
    Gdzie ?
    Serio w takich cenach latają ?
    są aukcje od 600, ale przeważnie ceny dochodzą do ponad 800. ja się zastanawiam czy nie sprzedać swojego, bo 16-70 na 50 mm daje bardzo podobne efekty, więc pewnie bedzie sie tylko w szufladzie kurzył
    A6000 + SEL20f2.8 + Zeiss 16-70

  4. #18564

    Domyślnie

    Ja kupiłem tutaj za 650 i to czarny. Jestem z niego bardzo zadowolony.

  5. #18565

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puch24 Zobacz posta
    Myślę, że nie ma tu żadnej niejasności. Instrukcja Nikona bez wątpienia dotyczy korzystania z ładowarki Nikona. Firma przestrzega przed długotrwałym trzymaniem akumulatora w trybie doładowywania.
    A jesteś pewien, że ta ładowarka ma tryb doładowywania?


    Cytat Zamieszczone przez puch24 Zobacz posta
    Mój głaskofon po naładowaniu mówi mi, żeby odłączyć ładowarkę. Czyli ta sama historia: nie ładować bez przerwy.
    Mój na ekranie blokady pokazuje tylko "Naładowana". A w powiadomieniach "Bateria w pełni naładowana. Odłącz ładowa...". Co niczego nie dowodzi. Równie dobrze mogli skrócić napis bo "Możesz odłącz..." gorzej wygląda. Albo przy tłumaczeniu z angielskiego tak wyszło.



    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Nie kompromituj się proszę. Najpierw twierdziłeś, że nie ma takiej informacji w instrukcji do D7100, jak pokazałem, że jednak jest, to piszesz o nieprecyzyjnym zapisie.
    Twierdziłem, że nie ma tego co ty twierdziłeś. Tą informację widziałem zanim mi ją "pokazałeś". Ale jak napisałem można ją różnie interpretować.


    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Pomiędzy owym nocnym ładowaniem są okresy normalnej pracy, może także ładowania wg wskazań ładowarki, podczas których akumulator jest w stanie się zregenerować w jakimś tam stopniu. Dlatego 10 nocnych ładowań nie zniszczy akumulatora, ale 10 dobowe trzymanie w zasilanej ładowarce, już tak.
    Odpowiednikiem 10 dób jest powiedzmy 24 do 34 ladowań. Bądźmy precyzyjni.
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  6. #18566

    Domyślnie

    A 35/1.8 tez latają tu na forum za tyle ?
    I do tego też czarne ?

  7. #18567

    Domyślnie

    Ja p...
    Najwyraźniej kryteria kwalifikacji trollizmu bardzo się na forum zmieniły.
    W świetle tegoż nieodżałowany U-Boot padł ofiarą zwykłej prywaty.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  8. #18568

    Domyślnie

    SEL50 około 700-800, SEL35 ciężko znaleźć w ogóle ofertę sprzedaży, jak już się trafia to 1100 i drożej. 35 są wszystkie czarne.

  9. #18569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Ja p...
    Najwyraźniej kryteria kwalifikacji trollizmu bardzo się na forum zmieniły.
    W świetle tegoż nieodżałowany U-Boot padł ofiarą zwykłej prywaty.
    Czytając w/w zacytowany przezemnie cytat, musze faktycznie przyznać Ci racje.
    Kryteria kazdy ma inne...

    ---------------------------------------------------
    @adam
    Dzienks
    Sony nigdy nie śledziłem. Braki nadrabiam
    Popatrze zatem w necie na ewentualne oferty, chociaż nie wiem, czy nie zostane (w tym zakresie) na jakis czas z N35-70/2,8.
    Szkło mam ostre, fajne. W sumie wyglada nawet jak nówka.
    Moze lepiej jednak nie motać...choć w zasadzie sprzedać go chciałem.

    Na spacer fujiana dzis wyprowadziłem. Takie se pstryki OKD.
    Fajowy ma obrazek.
    Ale kontrastu i ostrości ciut mu jednak brakuje. To jednak tylko dwa suwaczki, a szalony bokeh zostaje nadal w prezencie

  10. #18570

    Domyślnie

    Czy na wiosnę A6k stanieje? Chce się przesiąść możliwie najmniej stratnie. Jakie tanie tele do 500 zł może być MF do A6k. Ogniskowa lub ekwiwalent powyżej 300mm.
    D 3100 - N 18-55, N 55-300, Helios 44-4, Industar 61.

Strona 1857 z 2397 PierwszyPierwszy ... 8571357175718071847185518561857185818591867190719572357 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •