Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Lightroom - Poradniki

    Nie wiem czy to jest prawidlowy dzial, jezeli nie - to przepraszam. Oto moje pytanie:

    Lightroom - Jednak photoshop odpada, czy ma ktos jakies polecane poradniki, strony - najlepiej, a raczej tylko darmowe.

    Potrzebuje zajrzec w szczegoly tego programu, poniewaz surowce z aparatu nie sa zachwycajace, a ja potrzebuje cos zdzialac.
    Jezeli nie wolno linkow, to moze byc PW.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borysek01 Zobacz posta
    Nie wiem czy to jest prawidlowy dzial, jezeli nie - to przepraszam. Oto moje pytanie:



    Jezeli nie wolno linkow, to moze byc PW.
    Polecam kupno książki.
    Zainwestuj w siebie 100 zł, a na pewno zobaczysz efekt.

  3. #3

    Domyślnie

    Kupilem trzy ksiazki, "Ciało" , Tam jakas ogolna o fotografi tego popularnego fotografa z new york times co tyle ksiazek zrobil, nie jestem u siebie, nie pamietam jak ma na nazwisko. Pewnie Scott Kelby jak sie nie myle, No i tam jakas o obrobce i bridge w photoshopie.

    Jestem na nie - chce tez uzyc internetu do tego typu nauki.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cheyenne Zobacz posta
    Polecam kupno książki.
    A ja polecam jednak przeczytanie jakiejś
    I'm one of those bad things that happen to good people

  5. #5

    Domyślnie

    Na początek camera raw z bridga wystarczy - pobaw się trochę i zobacz czy potrzebujesz wiecej.
    D90 | N18-105 | N50/1.8D
    Eizo s2243w

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mus Zobacz posta
    Na początek camera raw z bridga wystarczy
    LR to w zasadzie ACR z Bridgem do kupy...
    "Optymalna ekspozycja jest kwestią gustu"

  7. #7

    Domyślnie

    Już kiedyś dawałem. Jest o LR *MNÓSTWO* na tym forum.
    http://www.fotografuj.pl/Article/Pre...page/1#content i następne. Dotyczy to wersji starszej niż obecna, ale jeżeli chodzi o złapanie idei workflow, to powinno wystarczyć.

  8. #8

    Domyślnie

    Zerknij tutaj,
    http://www.dfv.pl/lightroom.html
    Znajdziesz z pewnością to co Ciebie interesuje o LR
    Pozdrawiam
    X-E2; FX18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •