Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
  1. #1

    Domyślnie

    Mam Epsona sx215 i zasadniczo mi wystarcza. Ma jednak 2 wady - jest dosc spory i nie ma wifi.
    Mozecie polecic cos co:
    - ma skaner, drukarke i xero
    - ma wifi
    - ma jak najbardziej kompaktowe rozmiary
    - ma tanie i w miare przyzwoite zamienniki

    Nie zalezy mi kompletnie na druku zdjec bo od tego sa laby. Glownie drukuje ogolnie pojete dokumenty i zasadniczo dzieje sie to sporadycznie. Stad pomysl na cos z wifi bo bede mogl usunac klocka z biurka.

    Edit:

    Znalazlem Epson'a SX235W, ktory pewnie zrobilby swoje i jest maly ale czytalem ze sa problemy z uruchomieniem wifi z uwagi na WPS .... Ktos mi wyjasni o co chodzi? Bo z tego co zrozumialem jesli mój router nie obsluguje WPS to dupa blada i wifi nie bedzie
    Ostatnio edytowane przez Psychotrop ; 28-12-2011 o 12:49

  2. #2

    Domyślnie

    WPS to tylko ułatwienie konfiguracji wifi w urządzeniu,bez tego wprowadza się parametry ręcznie i też działa. Często np. HP pobiera parametry z komputera do którego jest podłączona podczas instalacji.
    Pozdrawiam Mariusz Sobecki
    Początkujący amator z początkującym sprzętem (D40, N18-55 II, N18-200VR, N35/1.8, SB400, Velbon Sherpa 600R)

  3. #3

    Domyślnie

    Jeśli nie masz priorytetu na Epsona to mogę polecić urządzenie Brother DCP-J315W
    Tanie i sprawne, tusz względnie tani. Ale zamienniki już bardzo tanie.
    Konfiguracja wifi trochę irytująca ale jeśli zrobisz to po kablu to zajmie Ci dosłownie minutę, problemów z akceptowaniem klucza brak.
    Oczywiście później łączność wifi ładnie działa.
    Jest niski więc zawsze można gdzieś wcisnąć.
    Tyle ode mnie
    ...

  4. #4

    Domyślnie

    Ten Brother kosztuje 65 funtów Vs Epson którego mogę kupić teraz za 35

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez renard Zobacz posta
    Jeśli nie masz priorytetu na Epsona to mogę polecić urządzenie Brother DCP-J315W
    Tanie i sprawne, tusz względnie tani. Ale zamienniki już bardzo tanie.
    Konfiguracja wifi trochę irytująca ale jeśli zrobisz to po kablu to zajmie Ci dosłownie minutę, problemów z akceptowaniem klucza brak.
    Oczywiście później łączność wifi ładnie działa.
    Jest niski więc zawsze można gdzieś wcisnąć.
    Tyle ode mnie

    Mam J715W. Ten model ma automatyczny podajnik papieru. Szalenie przydatna opcja.
    Problemow z podlaczeniem do wifi nie mialem. Ot, wykrylo siec, wspisalem haslo i juz. Tusze smiesznie tanie. Ostatnio kupilem dwa komplety (CMYK), bo wysylka byla drozsza od jednego kompletu
    ps. Jesli cena jest krytyczna wartoscia, to pozniej nie pisz, ze cos Ci nie pasuje.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    ps. Jesli cena jest krytyczna wartoscia, to pozniej nie pisz, ze cos Ci nie pasuje.
    Czy ja napisałem że mi coś nie pasuje ?? Podałem suchy fakt. Prawie 100% różnicy w cenie to chyba może zrobić różnicę ?

  7. #7

    Domyślnie

    Również polecę Brother DCP-J315W. Mam ją od roku, żadnych problemów i zamienniki za grosze.

  8. #8

    Domyślnie

    Ciekawe po ilu wymianach tuszu te 30 GBP różnicy w cenie zniknie....
    Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.

  9. #9

    Domyślnie

    Patrząc na ceny w UK to po mniej więcej 20 wymianach całego kompletu. Czyli w moim przypadku pewnie po jakiś 3ech -4ech latach.


    Może ktoś potwierdzić lub zaprzeczyć że Brother nie wydrukuje nawet nic w czerni jeśli skończy się np cyjan ? Czyli że trzeba uzupełnić cyjan nawet jeśli drukujemy tylko w czerni ?
    Ostatnio edytowane przez Strus ; 28-12-2011 o 14:35

  10. #10

    Domyślnie

    Na pewno, sprawdzałem przed chwilą, J315W nie wydrukuje w czarnym jeżeli wyciągniesz np. żółty, czy jest tak samo jeżeli jest zamontowany ale pusty nie pamiętam, jednak wydaje mi się, że tak. Dla mnie nie jest to najmniejszy problem, od początku używam w niej tuszy firmy Dulin, zestaw 10 sztuk (4 czarne + 6 kolorów) kosztuje 65zł+wysyłka i zawsze w szufladzie leżą zapasowe.
    D600, T24-70/2.8 VC, N80-200/2.8, SB700

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •