Dobra, bardzo chciałem pomóc, ale po pół godzinie pobierania zdjęć zwątpiłem. Serwer jest mega super wolny - przesłona w okolicach 30
Z tego co mi się dociągnęło, to powiem tak - tablica testowa jest chyba nie do końca dobrze pstryknięta (zły kąt - chyba, że nie fociłeś dla testu, ale podajesz fotkę jako przykład owej słabej ostrości), poza tym widać z niej, że nie ostrzy w punkt. Jeżeli natomiast chodzi o ostrość na drugiej fotce, to dobrze, gdybyś napisał na co ostrzyłeś. Generalnie super żyletka to nie jest, ale nie jest jakoś bardzo nieostro.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami