Witam
d80, tamron 17-50/2.8 na pelnej dziurze zdjecia zawsze nieostre. Poniewaz dwa inne tamrony (duzo gorsze) na pelnej dziurze tez daja nieostry obraz podejrzewam, ze cos jest z body(nowe). Po przymknieciu przyslony ostrosc pojawia sie i przy 7.1 to juz zyleta. Moze tak ma byc? A jesli to rzeczywiscie body, to czy serwis nikona w w-wie moze to wyregulowac? Moze jakis inny autoryzowany serwis?
Pzdr
MaciekB
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami