Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie Jakie zasilanie do SB-800 cena max 300zl

    Co byscie polecili? Niedlugo stane sie wlascicielelm SB-800 chce byc pewnym ze odpowiadnio ja "nakarmie" energia...
    W życiu piękne są tylko chwile
    Blog

  2. #2

    Domyślnie

    az 300zl ? to z 6 kompletow dobrych aku kupisz i porzadna szybka ladownice

    kup Aku GP 2500 ja bym te polecal i do tego ladoware . mozesz kupic 2 komplety lepszyhc i 1 gorszych na wszelki wypadek. Rozne kombinacje mozna zastosowac a szukales wogole juz cos na ten temat jakies produkty ceny cokolwiek czy tylko posta napisales
    Ostatnio edytowane przez giziol ; 22-02-2007 o 17:31
    emeryt

  3. #3

    Domyślnie

    Bylem ciekawy czego wy uzywacie... nie mialem nigdy do czynienia z takimi bateriami (moze to dziwne ). Zreszta ceny w Irlandii za dobra ladowarke i baterie zaczynaja sie od 50e... Wiec 300zl wydalo mi sie cena dosc konktetna bo zakupy zazwyczaj robie w naszym ukochanym kraju.
    Pozdrawiam
    W życiu piękne są tylko chwile
    Blog

  4. #4

    Domyślnie

    ja mam 4 x GP aku 2700 naprawde dużo mocy za 11 zł sztuke i ladowarke za 30 i 6 godzin w plecy

  5. #5

    Domyślnie

    SB 800 używam HFR i w innych klamotach także. Zjadają na śniadanko konsumenckie bakteryjki przynajmiej z tych co miałem.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #6

    Domyślnie

    GP 2700+ładowara GP V600 - 4szt/godz. - sprawują sie super - w 300zł spoko się wyrabiasz z ~10aku+ładowara i jeszcze coś zostaje. Piszę 10 bo 4 masz w ładowarce, a jak w sabince chcesz 5 aku dołożyć (oczywiście wszyscy to robią) to 2x5 jest OK

  7. #7

    Domyślnie

    Mam sb-800 i 4szt GP-2300 i zanim go rozładuje to sporo czasu mija. Nie jestem Techno maniakiem..
    Nie wiem jakie są Twoje zamiary oświetleniowe - jak masz griba z koszyczkiem na paluszki to kup 6szt wtedy zawsze możesz mieć back-up do baterii - ale na ogól druga bateria siedzi i czeka na rozładowanie.
    Jeśli nie masz BatteryGriba to kup 5szt - będziesz miał od razu 5tą sztukę do bocznej kieszonki sabiny (szybsze ładowanie)
    Baterie dużo nie ważą więc można mieć ich dużo - ale jak leżą i nic nie robią szkoda kupować dodatkowe.
    Jak mówi dużo osób - kupuj takiej samej pojemności i używaj równo miernie.
    Ja polecam GP + PowerBank - są zestawy 4x2500 + ładowarka za ok 150-180zł

    Paweł
    śluby, robaki, i dzieciaki a także wyprawy
    Pawel Borowka
    <')(((<-( <')(((<-( The deeper I go
    <')(((<-( The better I get

  8. #8

    Domyślnie

    Witaj. Mam 4 akku Sanyo Ni-Mh 2700 mAh HR3U, ładowarkę Duracell CEF 90 KTNEU i śmiga....aż miło.
    Sporo szwedzkiej blachy i trochę szkła...

  9. #9
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    hihihi - ja mam 4 sztuki batimexów po 14 zlotych za komplet. Ostatnia impreza - ok 400 błysków (raczej ciemnawo było) na sabinie 28 i wszystko ok -od początku do końca lampa nie zwolniła ani o milisekundę. Za trzysta zlotych to masz ...chm.... 80 akku Ładowarka GP - 5h - szybsze modele wcześniej czy poźniej zarżną ci akumulatorki (podejrzewam że moja też ale moja za to wolniej ).

  10. #10

    Domyślnie

    Aku GP 2700 +ładowareczka GP V600 i godzinka w plecy na ładowanie.Ktoś powyżej polecał
    ten zestawik.
    Szybszej ładowarki nie ma sensu,bo wiadomo im szybciej ładuje tym bardziej agresywnie
    traktuje prądem aku.
    D7000/N14-24 2.8/N24-70 2.8/SB-800/MB-D80/

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •