Właśnie mi czegoś brakowało......![]()
Najlepsiejszego dla Was. Spokojnych, uśmiechniętych i rodzinnych Świąt oraz (z wyprzedzeniem) udanej zabawy sylwestrowej i dużo światła w 2012 oraz (z jeszcze większym wyprzedzeniem) mokrego Dyngusa....tfu.. wróć...![]()
![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami