Close

Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 85

Wątek: Statyw

  1. #31

    Domyślnie

    godne polecenia tylko maja jeden minus sa troszkę za długie w podróż juz mi nie wejdą w plecak a bardziej mi zależy na małe zgrabne cos jak
    http://allegro.pl/statyw-fotopro-c4i...025508162.html
    choć ten ostatni Panki link tez kuszący

  2. #32
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    Chcesz mieć statyw, czy wyrób statywopodobny?
    Statyw przytraczasz do plecaka. Dobre (niekoniecznie drogie) plecaki foto mają nawet specjalne troki.
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Coman Zobacz posta
    Podziel się spostrzeżeniami jak go już obmacasz.
    Obmacałem i powiem szczerzę że jestem zaskoczony wykonaniem statywu,jak na razie wszystko chodzi płynnie i bez żadnych luzów(jak będzie tak wytrzymały jak moja frotka to będzie cacy) Jakość wykonania nie odbiega w niczym od manfrotto,jest sztywny i stabilny jak diabli!frotka leci na handel Już nie mogę doczekać się testu w terenie...

  4. #34

    Domyślnie

    żeby nie załadać nowego tematu się dopiszę poszukuje statywu na wycieczki do ok 400 może coś polecicie??
    Ostatnio edytowane przez Artur25 ; 11-01-2012 o 19:22

  5. #35

    Domyślnie

    na wycieczki to wpadł mi w oko Fotopro C4i z głowicą kulową 53P i kto wie i chyba go wybiorę a też szukam zgrabnego statywu na podróże

  6. #36

    Domyślnie

    a to te kolorowe jakoś bardziej wyglada jak zabawka do kolorowych kompaktów mnie wpadł w oko ten benro A-350 ex z głowicą KB-0


  7. #37

    Domyślnie

    Panowie, krótko i na temat.

    Potrzebuje stabilnego statywu dla D700 z gripem i obiektywem max 70-200 2.8.

    Będę go używał w studio oraz w wewnątrz oraz na zewnątrz głównie do panoram sferycznych.

    Zainteresował mnie statyw Manfrotto 055XPPROB http://allegro.pl/statyw-manfrotto-0...054397222.html

    Czy ktoś może powiedzieć coś na jego temat, czy warto go kupić?

    Ewentualnie czy znajdę coś innego ciekawego do 500 zł? Velbon? Benro?
    NORTHPHOTO.PL // PROFIL NA FACEBOOK'U // BLOG

  8. #38
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    Pewnie jakieś 10% forumowiczów przeszło bądź ma ten statyw. To taka ikona statywów
    Do zestawu, który podałeś, studia i normalnych warunków atmosferycznych w zupełności wystarczy. Dobrze przemyśl głowicę, a zwłaszcza mocowanie głowica/aparat.
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  9. #39

    Domyślnie

    Trochę poczytałem, obejrzałem kilka recenzji na youdupie i chyba będę się decydował na Manfrotto.

    A co do głowicy to dopiero będzie problem, tym bardziej, że muszę kupić dwie: tradycyjną oraz sferyczną do panoram...
    NORTHPHOTO.PL // PROFIL NA FACEBOOK'U // BLOG

  10. #40

    Domyślnie

    Manfrotto MT294A3 -mam i polecam-troche lżejszy od prob i nogi-2wa kąty rozstawu-ale w niczym mi to nie przeszkadza-wyski, stabilny i tańszy co też ma znaczenie

    http://allegro.pl/mt294a3-manfrotto-...066325498.html

Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •