godne polecenia tylko maja jeden minus sa troszkę za długie w podróż juz mi nie wejdą w plecak a bardziej mi zależy na małe zgrabne cos jak
http://allegro.pl/statyw-fotopro-c4i...025508162.html
choć ten ostatni Panki link tez kuszący
Szukaj
godne polecenia tylko maja jeden minus sa troszkę za długie w podróż juz mi nie wejdą w plecak a bardziej mi zależy na małe zgrabne cos jak
http://allegro.pl/statyw-fotopro-c4i...025508162.html
choć ten ostatni Panki link tez kuszący
Chcesz mieć statyw, czy wyrób statywopodobny?
Statyw przytraczasz do plecaka. Dobre (niekoniecznie drogie) plecaki foto mają nawet specjalne troki.
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
Obmacałem i powiem szczerzę że jestem zaskoczony wykonaniem statywu,jak na razie wszystko chodzi płynnie i bez żadnych luzów(jak będzie tak wytrzymały jak moja frotka to będzie cacy) Jakość wykonania nie odbiega w niczym od manfrotto,jest sztywny i stabilny jak diabli!frotka leci na handelJuż nie mogę doczekać się testu w terenie...
żeby nie załadać nowego tematu się dopiszęposzukuje statywu na wycieczki do ok 400 może coś polecicie??
Ostatnio edytowane przez Artur25 ; 11-01-2012 o 19:22
na wycieczki to wpadł mi w oko Fotopro C4i z głowicą kulową 53P i kto wie i chyba go wybioręa też szukam zgrabnego statywu na podróże
a to te kolorowejakoś bardziej wyglada jak zabawka do kolorowych kompaktów
mnie wpadł w oko ten benro A-350 ex z głowicą KB-0
Panowie, krótko i na temat.
Potrzebuje stabilnego statywu dla D700 z gripem i obiektywem max 70-200 2.8.
Będę go używał w studio oraz w wewnątrz oraz na zewnątrz głównie do panoram sferycznych.
Zainteresował mnie statyw Manfrotto 055XPPROB http://allegro.pl/statyw-manfrotto-0...054397222.html
Czy ktoś może powiedzieć coś na jego temat, czy warto go kupić?
Ewentualnie czy znajdę coś innego ciekawego do 500 zł? Velbon? Benro?
NORTHPHOTO.PL // PROFIL NA FACEBOOK'U // BLOG
Pewnie jakieś 10% forumowiczów przeszło bądź ma ten statyw. To taka ikona statywów
Do zestawu, który podałeś, studia i normalnych warunków atmosferycznych w zupełności wystarczy. Dobrze przemyśl głowicę, a zwłaszcza mocowanie głowica/aparat.
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
Trochę poczytałem, obejrzałem kilka recenzji na youdupie i chyba będę się decydował na Manfrotto.
A co do głowicy to dopiero będzie problem, tym bardziej, że muszę kupić dwie: tradycyjną oraz sferyczną do panoram...![]()
NORTHPHOTO.PL // PROFIL NA FACEBOOK'U // BLOG
Manfrotto MT294A3 -mam i polecam-troche lżejszy od prob i nogi-2wa kąty rozstawu-ale w niczym mi to nie przeszkadza-wyski, stabilny i tańszy co też ma znaczenie
http://allegro.pl/mt294a3-manfrotto-...066325498.html
Skontaktuj się z nami