Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Domyślnie Przechadzka po Hamburgu

Niestety byłem w tej dzielnicy, a nie innej, więc zdjęcia nie pokazują tego, czego niektórzy by sobie życzyli

1.

2.

3.

4.

5.

6. Żeby nie było, że same samochody

7. Ostre Koło też było
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kufer88 Zobacz posta
    W czym obrabiałeś ? machinery ?
    Częściowo w Machinery, a resztę w PSie (ręczne pędzelkowanie, warstwy B&W z różnym mieszaniem, wichrowanie krzywych, kontrast, nasycenie).
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

Domyślnie

Może troszkę mocno się pobawiłeś z tym hdr-owaniem ale secik się broni

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dyziek Zobacz posta
    Może troszkę mocno się pobawiłeś z tym hdr-owaniem ale secik się broni
    No założenie było takie, żeby na chwilę odejść od czystej fotografii i zboczyć "lekko" w stronę grafiki. Podobnie jak to robi Dave Hill (ale on to kozak jest). Wciąż szukam takiego "rysunkowego" stylu, takiego odrealnionego.

Domyślnie

Mam duzy sentyment do tego miasta i troche wspomnien zwiazanych z nim, wiec nie moge by obiektywny

Domyślnie

można wiedzieć jaka to dzielnica Hamburga, byłem tak kilkakrotnie w latach 90-tych, kojarzy mi się z dzielnicą Veddel - podobne klimaty

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez microbot Zobacz posta
    można wiedzieć jaka to dzielnica Hamburga, byłem tak kilkakrotnie w latach 90-tych, kojarzy mi się z dzielnicą Veddel - podobne klimaty
    Mniej więcej okolice: Sporthalle Hamburg, Zufahrt Braamkamp 1, 22297 Hamburg

Uprawnienia umieszczania postów