Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Benro A-350 ex

  1. #1

    Domyślnie Benro A-350 ex

    Zastanawiam się nad 2 modelami benro
    - A-300 ex
    - A-350 ex

    Do czego:
    - Krajobrazy głownie
    - Zdjęcia nieba nocą (długa wielokrotna ekspozycja)

    Wymagania:
    - Krótki (piesze wędrówki a statyw w plecaku)
    - Wiadomo jakiś kompromis pomiędzy wagą a stabilnością

    Sprzęt Pentax k-r + 18-55 -> Docelowo k-r + S10-20

    Normalnie wziąłbym 350. Ale obawiam się że będzie mniej stabilny przy tych wielokrotnych długich czasach.

    Mam około 170 wzrostu, do tych gwiazd w sumie mogę nie wysuwać wszystkich sekcji, byle bym nie musiał się czołgać pod statywem żeby kadr dobrać.
    Jak myślicie ten 350, będzie stabilny w takich warunkach nocnych, dodając jeszcze że nie będą wszystkie sekcje wyciągnięte, a statyw będzie dociążony plecakiem czy jakimś ciężarkiem.


    Ma ktoś te statywy? Mógłbym prosić o jakieś opinie?

  2. #2

    Domyślnie

    Wymagania:
    - Krótki (piesze wędrówki a statyw w plecaku)
    - Wiadomo jakiś kompromis pomiędzy wagą a stabilnością
    kierowałem się tymi samymi kryteriami ale kupiłem A-157 Mg(M+Triopo B-2.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •