witam,
mam pytanie dotyczące poprawnego ostrzenia z filtrem polaryzacyjnym.
Założyłem filtr polaryzacyjny Akira (przyznaję dość tani) na obiektyw 18-55 i ostrzy w całym zakresie zoom, natomiast w obiektywie 55-200 w zakresie zoom 80-200 już nie ostrzy.
Czy to może być wina taniego filtra? Dotyczy body d3000.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami