Close

Strona 391 z 503 PierwszyPierwszy ... 291341381389390391392393401441491 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 901 do 3 910 z 5022
  1. #3901

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Moje stare AKG K518 DJ po pięciu latach dalej miażdżą uszy
    Mi na szczęście nie miażdżą bo małżowina mieści się do środka. Aczkolwiek Sennheisery są subtelniejsze w kwestii nacisku.

  2. #3902

    Domyślnie

    Jakby ktoś z Was chciał kupić, bo widzę, że sie zmagacie z byle czym To tanie, dobre słuchawki tak na serio dobre to bardzo polecam. Cena spadała okrutnie, a słuchawki miałem, słuchałem z wieloma porównywałem. Miazga wszystkiego innego i dadzą się zasilać z gniazd głośnikowych jakby ktoś miał słaby tor słuchawkowy we wzmacniaczu swoim.
    https://sklep.rms.pl/hifiman-he-400i...ortodynamiczne
    Kur@#!@, że też nie mam wolnej kasy teraz !!
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 14-10-2019 o 22:58
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #3903

    Domyślnie

    No ja już po zakupie. Zresztą i tak nie spełniają dla mnie podstawowych kryteriów.

  4. #3904

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    No ja już po zakupie. Zresztą i tak nie spełniają dla mnie podstawowych kryteriów.
    Rozumem, rozumiem, ale jakby ktos zukal sobie pod choinkę to uwierzcie dużo tego na łbie miałem. Tanich lepszych słuchawek poprostu nie na. Jak kosztowały 2500-3000 zł to na tamtej półce cenowej coś tam innego dawało się wyszukać, ale to i tak były różnice niuansowe o jakaś mała drobną cechę w brzmieniu. Znacząco lepiej zaczynało się około 4-5 tys zł
    Jedyna wada tych Hifimenów to, że bardzo długo się "rozgrywają" im przetworniki. Podlączyć zamknąć w szufladzie na tydzień i dopiero słuchać
    ps
    Może ktoś by chciał odkupić moje Beyerdynamic DT 880 słuchaweczki okazjonalnie używane, stan jak nowe, serio, serio. Kiedyś w cenie do tysiaka nie miały sobie równych i tyle za nie płaciłem chyba.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 15-10-2019 o 09:35
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #3905

    Domyślnie

    Zastanawia mnie czy wcześniejsza cena nie była przesadzona. Bo wątpię, by sklep dokładał do tego interesu...

    Ps. Na audiofanatyk jest obszerna recenzja DT 880.
    Ostatnio edytowane przez nikoniarz ; 15-10-2019 o 09:49

  6. #3906

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Zastanawia mnie czy wcześniejsza cena nie była przesadzona. Bo wątpię, by sklep dokładał do tego interesu...
    .
    Ludzie przez parę lat płacili, więc była właściwa z punktu widzenia lokowania produktu, bo przecież wiemy, że produkcja czegoś takiego nie kosztuje więcej niż 100 $, samemu jednak ciężko wyprodukować
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #3907

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Ludzie przez parę lat płacili, więc była właściwa z punktu widzenia lokowania produktu, bo przecież wiemy, że produkcja czegoś takiego nie kosztuje więcej niż 100 $, samemu jednak ciężko wyprodukować
    także teraz rozejdą się jak ciepłe bułeczki...

  8. #3908

    Domyślnie

    cytat z opisu na podlinkowanej wcześniej stronie
    Niższa cena jest efektem zastosowania uproszczonej wersji przetwornika oraz mniejszego magnesu, co poza obniżeniem ceny pozwoliło dodatkowo obniżyć wagę całej konstrukcji.
    ...także to nie koniecznie są "te same słuchawki", w każdym razie koniecznie posłuchać przed zakupem

  9. #3909

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zahir Zobacz posta
    cytat z opisu na podlinkowanej wcześniej stronie


    ...także to nie koniecznie są "te same słuchawki", w każdym razie koniecznie posłuchać przed zakupem
    Te same, te same, odniesienie było do wyższego modelu
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #3910

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Jakby ktoś z Was chciał kupić, bo widzę, że sie zmagacie z byle czym To tanie, dobre słuchawki tak na serio dobre to bardzo polecam. Cena spadała okrutnie, a słuchawki miałem, słuchałem z wieloma porównywałem. Miazga wszystkiego innego i dadzą się zasilać z gniazd głośnikowych jakby ktoś miał słaby tor słuchawkowy we wzmacniaczu swoim.
    https://sklep.rms.pl/hifiman-he-400i...ortodynamiczne
    Kur@#!@, że też nie mam wolnej kasy teraz !!
    Jaka byla cena wczesniej? Teraz pokazuje mi 290 EUR.
    Na Amazon UK jest za ok £162 razem z clem z USA: https://www.amazon.co.uk/HiFiMAN-HE-...2339819&sr=8-3
    Laptop je uciagnie czy szukac jakiegos wzmacniacza sluchawkowego nie rujnujacego budzet?
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

Strona 391 z 503 PierwszyPierwszy ... 291341381389390391392393401441491 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •