Close

Strona 444 z 503 PierwszyPierwszy ... 344394434442443444445446454494 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 431 do 4 440 z 5022
  1. #4431

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pinio Zobacz posta
    A możesz podać jakieś konkretne przykłady z tych najdroższych, co nie mają wyjścia cyfrowego?

    Nie mogę niestety, bo już nie pamiętam konkretnych modeli (stare dzieje jak się napędami CD interesowałem) ale jak przejrzałem na szybko obecny rynek, to faktycznie wyjścia cyfrowe są wszechobecne - co w sumie nie dziwi, bo kosztuje to centy a daje użytkownikowi wybór z którego DAC woli korzystać i to jest nawet spoko, nawet jeśli oba są wysokiej klasy to brzmieć mogą różnie.

    Tak czy inaczej nie zmienia to clue mojej powyższej wypowiedzi - używaj najlepszego przetwornika jaki masz w torze - nie ważne czy w źródle czy w odbiorniku.
    Technicznie rzecz ujmując, lepiej mieć lepszy DAC w odbiorniku i podawać bezstratnie sygnał ze źródła opt/coax/usb, a później najlepiej xlr do głośników

    edit dodałem cytat kolegi pinio
    Ostatnio edytowane przez Zahir ; 24-03-2021 o 23:06

  2. #4432

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    Czy jest jakiś moduł bluetooth podłączany kablem do aux czy innego wejścia wzmacniacza?
    Zestaw grający nie ma btooth a chodzi o to, aby puścić coś z urządzenia by przez na te wieżę. Lub czy można jakiś moduł bt do usb lub ipoda dołączyć, ktore to sprzęt posiada. Gdzieś kiedyś widziałem takie ogłoszenie.
    A może by się jakiś transmiter FM sprawdził, jeśli masz tuner w sprzęcie ? Podpinasz do źródła, a dalej falami radiowymi leci sobie do radia
    Coraz więcej sprzętu (D70s pozostał), tylko ciągle czasu i umiejętności mało

  3. #4433

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pinio Zobacz posta
    A może by się jakiś transmiter FM sprawdził, jeśli masz tuner w sprzęcie ? Podpinasz do źródła, a dalej falami radiowymi leci sobie do radia
    miałem kiedyś coś takiego w aucie zasilane z gniazda zapalniczki - bardzo wygodne rozwiązanie dawało radę do słuchania muzy/radia to i do audiobooków zupełnie wystarczy

  4. #4434

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zahir Zobacz posta
    miałem kiedyś coś takiego w aucie zasilane z gniazda zapalniczki - bardzo wygodne rozwiązanie dawało radę do słuchania muzy/radia to i do audiobooków zupełnie wystarczy
    Właśnie w samochodach często stosowane, zasilane z zapalniczki. Pewnie też są podobne rozwiązania do zastosowania z wieżą.
    Coraz więcej sprzętu (D70s pozostał), tylko ciągle czasu i umiejętności mało

  5. #4435

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pinio Zobacz posta
    Właśnie w samochodach często stosowane, zasilane z zapalniczki. Pewnie też są podobne rozwiązania do zastosowania z wieżą.
    Mam od xiaomi, z ładowaniem qc, świetna sprawa.

  6. #4436

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pinio Zobacz posta
    A może by się jakiś transmiter FM sprawdził, jeśli masz tuner w sprzęcie ? Podpinasz do źródła, a dalej falami radiowymi leci sobie do radia
    Faktycznie można, ale te transmitery to marna jakość dźwięku dają, miałem taki w samochodzie raz na próbę.

  7. #4437

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    Faktycznie można, ale te transmitery to marna jakość dźwięku dają, miałem taki w samochodzie raz na próbę.
    Pewnie są różnej jakości, jednak pisałeś coś o audiobookach, więc raczej powinno wystarczyć. Te tanie adaptery z BT na AUX to też zapewne jakość pozostawiająca wiele do życzenia.
    Coraz więcej sprzętu (D70s pozostał), tylko ciągle czasu i umiejętności mało

  8. #4438
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    Czy jest jakiś moduł bluetooth podłączany kablem do aux czy innego wejścia wzmacniacza?
    Zestaw grający nie ma btooth a chodzi o to, aby puścić coś z urządzenia by przez na te wieżę. Lub czy można jakiś moduł bt do usb lub ipoda dołączyć, ktore to sprzęt posiada. Gdzieś kiedyś widziałem takie ogłoszenie.
    Jest, sam używam i polecam. Wpisz w google (to nie ma nic wspólnego z transmiterami do samochodu):
    Odbiornik muzyczny Bluetooth TP-LINK HA100 BT 4.1
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  9. #4439

    Domyślnie

    A dziękuję, widzę że jest tego sporo, wyrażam otwarte drzwi

  10. #4440

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    Faktycznie można, ale te transmitery to marna jakość dźwięku dają, miałem taki w samochodzie raz na próbę.
    Transmituje sygnał FM, więc jakość marna jak konkretne radio w pojeździe
    Są też emulatory CD z BT, wtedy fabryczne audio czyta telefon jak zmieniarkę, jakość pewnie jeszcze lepsza.

Strona 444 z 503 PierwszyPierwszy ... 344394434442443444445446454494 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •