Close

Strona 452 z 503 PierwszyPierwszy ... 352402442450451452453454462502 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 511 do 4 520 z 5022
  1. #4511

    Domyślnie

    Jeśli dac (urządzenie które zamienia sygnał cyfrowy na analogowy) to polecam połączenie przewodem - przy odtwarzaniu odpowiednich plików jakość dzwięku powinna być podobna (bez wchodzenia w niuanse) do tej z płyty cd. Pewnie są jakieś dac-i , które obsługują przesył przez bluetooth, ale nie zetknąłem się z takimi.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    No właśnie oba moje telefony nie mają wyjścia mini jack, tylko usb-c i Lighting. Dobrze by było na początek też podpiąć laptopa. Docelowo po naprawie odtwarzacza CD będę słuchał bardziej klasycznie, z płyt.
    Pisałem też, że jestem lekkie nemo w temacie. Po prostu dostałem dosyć dobry sprzęt i jeszcze nie ogarniam. Dzięki za radę
    Można też kupić przewody usb-c/lighting z jednej a z drugiej rca i podłączyć komórkę za pomocą tego przewodu do wzmacniacza.
    Ostatnio edytowane przez Dune ; 22-11-2022 o 23:16

  2. #4512
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    No właśnie oba moje telefony nie mają wyjścia mini jack, tylko usb-c i Lighting. Dobrze by było na początek też podpiąć laptopa. Docelowo po naprawie odtwarzacza CD będę słuchał bardziej klasycznie, z płyt.
    Pisałem też, że jestem lekkie nemo w temacie. Po prostu dostałem dosyć dobry sprzęt i jeszcze nie ogarniam. Dzięki za radę
    Odbiornik BT obsługujący kodek AAC, aptX lub LDAC który podaje na wyjściu sygnał analogowy.

    Pierwszy przykład z brzegu: https://allegro.pl/oferta/adapter-od...tx-10519201697
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #4513

    Domyślnie

    Używam czasem BT do słuchania audiobooków, bo jest wygodny ale do muzyki nie nadaje się. Poszukaj takiego kabla jak na zdjęciu. Jeśli jak twierdzisz masz dobry sprzęt audio, BT będzie wąskim gardłem takiego systemu.

    kabel.jpg

  4. #4514

    Domyślnie

    A czy tego, co chcę, plus inne profity nie ogarnie mi tuner cyfrowy?
    https://allegro.pl/oferta/tuner-radi...ct-12895176124
    https://allegro.pl/oferta/radio-hama...ny-12696873295
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  5. #4515

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    A czy tego, co chcę, plus inne profity nie ogarnie mi tuner cyfrowy?
    https://allegro.pl/oferta/radio-hama...ny-12696873295
    Poniekąd, ale jeśli zależy Ci na dobrym dźwięku to i tak podepniesz to przez DAC-a. U mnie powyższy tuner dopiero z Toppingiem E-30 zaczął przyzwoicie grać. Z tym, że telefonu używam w tym przypadku tylko w charakterze pilota (pilot i sterowanie Hamy jest zaprzeczeniem ergonomii i zdrowego rozsądku).

  6. #4516

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LeonardZelig Zobacz posta
    Poniekąd, ale jeśli zależy Ci na dobrym dźwięku to i tak podepniesz to przez DAC-a. U mnie powyższy tuner dopiero z Toppingiem E-30 zaczął przyzwoicie grać. Z tym, że telefonu używam w tym przypadku tylko w charakterze pilota (pilot i sterowanie Hamy jest zaprzeczeniem ergonomii i zdrowego rozsądku).
    Nawet jeśli podepnę to do wzmacniacza?
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  7. #4517

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Nawet jeśli podepnę to do wzmacniacza?
    Zwłaszcza wtedy. A serio, choć nie jestem audiofilem, to słyszę różnicę przed i po podłączeniu DAC-a. Ten tuner gra okrutnie płasko (jak stare, tanie radia z bazaru). Wpięcie między nim a wzmacniaczem taniego DAC-a Fiio D03K już wniosło trochę życia. Jednak dopiero Topping sprawił, że można się z przyjemnością wsłuchać.

  8. #4518

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LeonardZelig Zobacz posta
    Zwłaszcza wtedy. A serio, choć nie jestem audiofilem, to słyszę różnicę przed i po podłączeniu DAC-a. Ten tuner gra okrutnie płasko (jak stare, tanie radia z bazaru). Wpięcie między nim a wzmacniaczem taniego DAC-a Fiio D03K już wniosło trochę życia. Jednak dopiero Topping sprawił, że można się z przyjemnością wsłuchać.
    Dzięki, zamówiłem Hamę za 499 zł
    Rozglądam się za DAC
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  9. #4519

    Domyślnie

    Poleci ktoś słuchawki TWS które nadają się do rozmów telefonicznych? Chodzi mi o dobry mikrofon... Cena 200 zl no max 300
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  10. #4520

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Poleci ktoś słuchawki TWS które nadają się do rozmów telefonicznych? Chodzi mi o dobry mikrofon... Cena 200 zl no max 300
    Szukałem słuchawek w podobnym budżecie i wybór padł na poniższe w promocyjnej cenie 199 PLN, a jak się sprawdzą okaże się po świętach.
    https://www.x-kom.pl/p/711506-slucha...-3-czarne.html


    _______
    listkiewicz.eu

Strona 452 z 503 PierwszyPierwszy ... 352402442450451452453454462502 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •