Close

Strona 413 z 494 PierwszyPierwszy ... 313363403411412413414415423463 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 121 do 4 130 z 4932
  1. #4121
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachmuszel Zobacz posta
    Wątpię aby Pianocraft miał osobny wzmacniacz słuchawkowy, najczęściej w takich zestawach sygnał na słuchawki pochodzi bezpośrednio ze stopnia końcowego wzmacniacza, w szereg z rezystorami.
    Dlatego napisałem, że to prościzna żeby to uciągnęło każde słuchawki. Dali rezystory takie co by normy ochrony słuchu w UE spełnić. A nawet gdyby trzeba było scalaka podmienić czy jakiegoś kondzia dołożyć - to też prościzna. No, ale Robin w dziewicach nie grzebie, więc...
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  2. #4122

    Domyślnie

    Dokupić np. takiego JDS Labs Atom i słuchać dalej
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  3. #4123

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GeparD Zobacz posta
    Dokupić np. takiego JDS Labs Atom i słuchać dalej
    Taki wynalazek masz na myśli ? + internkonekt ze 300 zł najmniej czyli najmniej z 850 zł wyjdzie, czyli HIFimany słuchawki kupię po sprzedaży swoich DT 880 i będę mógł te Hifimany podłączać do wyjść głośnikowych i to raczej ma wielki sens.
    https://allegrolokalnie.pl/oferta/wz...wkowy-jds-atom
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #4124

    Domyślnie

    Dokladnie to mam na mysli.
    Mam to ze swoimi HIFImanami podlaczone do Khadas Tone Board jako DAC i jestem mega zadowolony.

    A tu masz opinie z Audio Scene Review: https://www.audiosciencereview.com/f...hone-amp.5262/
    Ostatnio edytowane przez GeparD ; 29-05-2020 o 08:50
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  5. #4125

    Domyślnie

    A jakie hifimany? Słuchałem ostatnio Sundary, HD660 i swoich K712. Zostałem z K712. HD660 podobne, tylko scena mniejsza (co nie jest imo wcale wadą). Sundary jakieś takie... nudne. Ale może źródło było za słabe w sklepie.

  6. #4126

    Domyślnie

    400i- nie bede ukrywal ze kupione po namowie robina
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  7. #4127

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GeparD Zobacz posta
    400i- nie bede ukrywal ze kupione po namowie robina
    Fajne słuchawki szczególnie dlatemu że pięknie graj podłączane do wyjść głośnikowych przez dzielnik. Wzmacniacze słuchawkowe aby je napędzić raczej z tych mocarnych powinny być.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Jeśli grają z B&W 606 to może być to całkiem dobry duet.
    ..
    Obecne teraz produkowane B&W (monitory i monitorki) ich sygnatura brzmieniowa idealnie się zgrywa z tym co daje z siebie pianocrafcik wersji GRAND. Odsłuchiwałem mini wieżyczkę z Elacami jakimś Eposami, Indianami, Misiony coś jeszcze był z półki monitorów 2000-2500zł i z niczym to tak dobrze nie gra jak z B&W. Następna porządna konfiguracja to Kolumny Yamaha, ale nie te popularne serii 301 które są z każdą Yamahą pianocraft tylko te poprzedniej generacji w porządnym stylu jeszcze wykonane serii 401 i dodają je tylko do tego zestawu 870 GRAND z linku poniżej. Szczerze mówiąc nieznacznie ustępują B&W bo Yamaha potrafiła to pięknie zestroić wieżyczkę z lepszymi tymi kolumienkami.
    https://www.tophifi.pl/multiroom/mus...mcr-n870d.html
    cenka trochę zabijająca, ale rabat można wynegocjować koronawirusowy U mnie zeszli za cały zestaw 400 zł !!
    na tym zestawie
    https://www.tophifi.pl/systemy-mini-...d-b-w-606.html
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 29-05-2020 o 16:16
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #4128

    Domyślnie

    Zanim ktoś kupi "w ciemno" ze względu na powyższe polecenie, niech lepiej posłucha jak to gra. Samodzielnie posłucha

  9. #4129

  10. #4130

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    ano dobre.
    co do kabli węglowych, to myślałem że chodzi o grafit po prostu Ale jednak coś innego wymyślili.. chociaż po co wymyślać jak grafit się często stosuje jako przewodnik?
    reszta czarówb- rewelacja.

Strona 413 z 494 PierwszyPierwszy ... 313363403411412413414415423463 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •