Close

Strona 449 z 503 PierwszyPierwszy ... 349399439447448449450451459499 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 481 do 4 490 z 5022
  1. #4481

    Domyślnie

    ONKYO ma na koncie wiele świetnych konstrukcji, dla nie obeznanych https://www.youtube.com/watch?v=GU1Slwi2t0E

  2. #4482

    Domyślnie

    Marka nigdy się nie liczyła w świecie porządnego audio

  3. #4483

    Domyślnie

    Bardzo śmiała teza, jakieś argumenty na poparcie ?

  4. #4484

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PoPan Zobacz posta
    Bardzo śmiała teza, jakieś argumenty na poparcie ?
    jakieś trochę ponad 40 lat obserwowania i nasłuchiwania
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #4485

    Domyślnie

    Czyli tak bo tak
    Ja od końca lat 80-tych też siedzę w temacie amatorsko i zawodowo.
    Onkyo niestety nie zrozumiało rynku i zmian jakie zachodziły, od dawna podejmowali złe decyzje, zniszczyli mocno markę niską półką, do samo zrobili z następcami świetnych konstrukcji, zdewaluowali wiele dobrych pomysłów.

  6. #4486

    Domyślnie

    Nie oni jedni. Podejrzewam że będzie więcej tego bo rynek się zmienia.
    Myślę jednak że marka przetrwa, zresztą oni się już jakiś czas temu podzielili i sprzedali część biznesy Sharpowi.
    BTW: dla mnie żadna strata, jakoś nigdy mnie nie kręciły sprzęty tej firmy ....
    Pozdrawiam
    Marcin

  7. #4487
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    A ja choruję na Technicsa SU-R1000. Tylko ta cena. :/
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  8. #4488
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    Mam SU-C 800U + SE-A 800S na zbyciu. Kupiłem Yamahę i ... na razie trzymam oba sprzęty ( a właściwie trzy, mam bo mam jeszcze fajny amplituner). Sęk w tym, że Yamahe (2+1) kupiłem dla subwoofera i funkcji sieciowych. Technics miał być sprzedany ale ... brzmi lepiej.
    Tak samo mam z kolumnami (mam 3 zestawy, dwa B&W i Yamo no i suba), nie potrafię podjąć decyzji. Bo pewna muzykę grają mi lepiej jedne, a inną drugie.
    Przyznam, że różnice między wzmacniaczami są dosyć małe, między kolumnami większe. Mam kombinacji od groma i nie potrafię znieść tego jaja
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #4489

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    BTW: dla mnie żadna strata, jakoś nigdy mnie nie kręciły sprzęty tej firmy ....
    W latach 90-tych Onkyo miało świetne konstrukcje pod strzechy, w Polsce nieobecna firma tak samo jak wiele innych i np sprzęt Marantz musiałem sprowadzać z Niemiec, u nas wtedy była moda na bardzo słabe najtańsze Technics i potem Yamaha, ale to specyfika rynku lokalnego, który powstawał dopiero u nas.

  10. #4490

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PoPan Zobacz posta
    W latach 90-tych Onkyo miało świetne konstrukcje pod strzechy, w Polsce nieobecna firma tak samo jak wiele innych i np sprzęt Marantz musiałem sprowadzać z Niemiec, u nas wtedy była moda na bardzo słabe najtańsze Technics i potem Yamaha, ale to specyfika rynku lokalnego, który powstawał dopiero u nas.
    Ale ja wiem co to jest/było Onkyo . Po prostu personalnie te sprzęty mi nie podchodziły - ani przesadnie rozdętym wyglądem ani dźwiękiem.
    Pozdrawiam
    Marcin

Strona 449 z 503 PierwszyPierwszy ... 349399439447448449450451459499 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •