Close

Strona 51 z 503 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 5022
  1. #501

    Domyślnie

    A teraz ja coś zapytam. Czy miał ktoś styczność z Yamahą z serii A-S np 700 lub 1000, chodzi mi o wzmacniacz +CD. Bardzo podoba mi się wizualnie, ale nie wiem jak jest z nimi brzmieniowo.
    D600 + 24-70 2.8, 35 1.8, 180 2.8, SB600

  2. #502

    Domyślnie

    Mam te gąbeczki też - co one dają? Póki co leżą w szufladzie..
    Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
    SPINNERSTRAPS

  3. #503

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Spinner Zobacz posta
    Mam te gąbeczki też - co one dają? Póki co leżą w szufladzie..
    Jeżeli chodzi o domykanie BR, zwykle stosuje się je do zmniejszania ilości subbasu, niekorzystnie rezonującego w małym pomieszczeniu odsłuchowym. Zwykle poprawia się jego rozdzielczość w nieco wyższym paśmie.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  4. #504

    Domyślnie

    Dobra, dzięki

    A jak zaradzić aby max wyciągnąć mięsisty, głęboki, łagodny bas nawet przy niezbyt głośnym słuchaniu? Nie natarczywy tylko ... Zdaje się wiem - wybudować nowy dom, z salką odsłuchową i zainwestować fafnaście tysi w dolcach aby BYĆ MOŻE być zadowolonym?
    Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
    SPINNERSTRAPS

  5. #505

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Spinner Zobacz posta
    Dobra, dzięki

    A jak zaradzić aby max wyciągnąć mięsisty, głęboki, łagodny bas nawet przy niezbyt głośnym słuchaniu? Nie natarczywy tylko ... Zdaje się wiem - wybudować nowy dom, z salką odsłuchową i zainwestować fafnaście tysi w dolcach aby BYĆ MOŻE być zadowolonym?
    Wystarczy kupić dobre słuchawki.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  6. #506

    Domyślnie

    Mariusz ....dalej swoje Sonus Oliva napędzasz Cambridge Audio czy coś zmieniłeś po 2007 roku ?

  7. #507

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NIKOLAY Zobacz posta
    Mariusz ....dalej swoje Sonus Oliva napędzasz Cambridge Audio czy coś zmieniłeś po 2007 roku ?
    Nie wiem co to Sonus Oliva. Gram od kilkunastu lat na tych samych starych Sonus Faberach Minuetto, dopalam je od dołu Gravisem, też SF. Nigdy nie miałem żadnego Cambridge Audio, chyba mnie z kimś mylisz

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  8. #508

    Domyślnie

    Najwyraźniej pomyliłem. Wybacz. Gość ma to samo imię oraz Sonus .... Oliva
    Ostatnio edytowane przez NIKOLAY ; 11-01-2013 o 00:26

  9. #509

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Spinner Zobacz posta
    To może kol. Spinner podpowie, że wg niego dżwięk chętnie by ocieplił - póki co Bowersy podłączone ma do wzmaka Sonego, który kupił w szkole średniej czyli ponad 20 lat temu Reszta klocków tej samej firmy i w tym samym wieku...
    To może jakiś konkret wreszcie, bo widzę że jak zwykle obijanie sobie nawzajem jajek....

    Nie wiem czy masz na to budżet ale celowałbym w audiolaba 8000. To wzmacniacz który przez wielu określany jest właśnie jako dość ciepły. Z duża dynamiką i sporą ilością detalu. Mam jego następcę w postaci 8200 ("jaśniejszy" trochę)
    Tego audiolaba można dorwać na allegro w granicach 900-1300zł. Po opisach ludzi który mi polecili 8200 to tym 8000 warto się zainteresować.

    Ach i jeszcze jedno...od razu mówię że to sprawdziłem dobre 3 razy i według mnie faktycznie coś się zmienia.
    Ponieważ nie jest to jakiś duży wydatek warto spróbować.
    Piszę o kablach głośnikowych http://allegro.pl/alphard-da-vinci-2...919960319.html

    Ja je kupowałem z myślą prostą - przedłużyć kabelki tak żeby można było pojeździć trochę bardziej kolumnami po pokoju. Po zamianie ze starymi kablami - niespodzianka....coś gdziesik pojawił się inny bas....Być może stare kable stanowiały mu jakiś "opOr"
    Sprawdzałem jeszcze przełączając kable -zmiana jest subtelna ale jest. Owszem dopuszczam kwestię autosugestii ale powtarzam nie po to kupowałem kable i nie oczekiwałem zmiany basu
    Ostatnio edytowane przez fafniak ; 11-01-2013 o 09:19

  10. #510

    Domyślnie

    A no i znajomy podesłał mi jeszcze dwa typy:
    Rotel RA-980BX lub Rotel RA-960BX. Najlepiej ten pierwszy.

Strona 51 z 503 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •