Close

Strona 415 z 503 PierwszyPierwszy ... 315365405413414415416417425465 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 141 do 4 150 z 5022
  1. #4141

    Domyślnie

    Wracam z prośbą o pomoc. Soundbar lub coś porecznego, co nie będzie zajmowało duzo miejsca. Nagłośnić ma pokój ok 20m2. Tylko do muzyki. Budżet, racjonalnie ok 1-2 tyś? Czy mozecie poradzic na co zwrócić uwagę?

  2. #4142
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Tani wzmacniacz stereo plus para dobrych monitorów.

  3. #4143

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MR Zobacz posta
    Wracam z prośbą o pomoc. Soundbar lub coś porecznego, co nie będzie zajmowało duzo miejsca. Nagłośnić ma pokój ok 20m2. Tylko do muzyki. Budżet, racjonalnie ok 1-2 tyś? Czy mozecie poradzic na co zwrócić uwagę?
    Przez neta nikt Ci nie doradzi. Ew. można dać jakieś propozycje, ale musisz sobie tego na żywo posłuchać. Po pierwsze, w takim budżecie szału nie będzie. Po drugie, zależy jakiej muzyki słuchasz. Ja np. ostatnio kupiłem sobie zestaw 5.1 firmy SVEN, ale jako zestaw do kompa, bo w salonie mam fajne kino domowe. Generalnie zawsze jak pracuję przy kompie to słucham muzyki. Kupiłem Svena bo padł mi mój zestaw Genius. Powiem Ci, że jakość w brzmieniu jest OGROMNA. Genius był taki fajny, mięsisty, a SVEN jest jakby wykastrowany. Nawet regulacja niewiele pomaga. Generalnie do muzyki pop, coś jak leci w radiu w stylu AVA MAX itp. jest bardzo fajny. Natomiast zapomnij o słuchaniu np. Sabaton czy Nightwish. To po prostu katorga dla uszu, podczas gdy na Geniusach bardzo fajnie mi się tego rodzaju muzyki słuchało. Więc ew. zbierz jakieś propozycje, a później zgraj sobie coś na pendraka i skocz do jakiegoś sklepu na odsłuch. Bez tego możesz po prostu wywalić kasę w błoto. Chyba, że ma to po prostu działać i cudów nie oczekujesz. Dla mnie ten SVEN jak na zestaw do kompa jest ok, do kina domowego bym tego nigdy nie podpiął, ale czytałem opinie ludzi bardzo zadowolonych nawet jako zestaw kina. Więc kwestia kto jakie ma oczekiwania i z czym ma porównanie.
    D7200+Nikkor 10-24 f3.5-4.5G ED+Nikkor 18-105+Tamron SP AF 90 f2.8 Di MACRO 1:1+Nikkor AF-P DX 70-300G ED VR+Nikkor 50 1.8G+Sigma A 18-35 1.8+Sigma S 60-600

  4. #4144

    Domyślnie

    byłem dzisiaj w denonie i euro odsłuchać co mają... wyleczyłem się z soundbara

    miał ktoś doświadczenie z takimi yamahami + kolumnami indiana ?

    https://www.tophifi.pl/stereo/zestaw...-550-8023.html

    https://www.tophifi.pl/stereo/zestaw...-nota-550.html

  5. #4145
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Czyli już 3000zł
    Poczekam parę dni z radą jak będą już okolice 4000zł bo wtedy duże głośniki z amplitunerem mają sens

  6. #4146

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MR Zobacz posta
    Wracam z prośbą o pomoc. Soundbar lub coś porecznego, co nie będzie zajmowało duzo miejsca. Nagłośnić ma pokój ok 20m2. Tylko do muzyki. Budżet, racjonalnie ok 1-2 tyś? Czy mozecie poradzic na co zwrócić uwagę?
    A słyszałeś o podróży dookoła świata za złotówkę.

  7. #4147

    Domyślnie

    Soundbar do muzyki to tak jak pączek na obiad ...
    Zależy co komu smakuje

    Do muzyki nie muszą być podłogowe, dobre podstawkowe monitory (dobrze ustawione w pokoju) i zwykły wzmacniacz stereo da dużo radości. Taki zestaw zje każdy budżet, wszystko zależy od wymagań i przyzwyczajeń.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Albo coś w systemie aktywnych głośników z multicast lub tym podobną technologią i jest bez zewnętrznego pudła z dużą elastycznością źródła.

    https://www.tophifi.pl/yamaha-nx-n500-bialy-outlet.html

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Mam podobne rozwiązanie w domu - w salonie podłogowe Klipsh, w sypialni i kuchni podstawkowe podobne do tych Yamaha, całość sterowana smartfonem oraz/lub wzmacniaczem stereo Onkyo.
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  8. #4148

    Domyślnie

    macie racje, byłem dzisiaj na odsłuchu w tophifi. Sluchałem yamahy 303, 403 i potem jeszcze wpadło 602 ... Nie sądziłem, że będą takie różnice !

    słuchałem tego na Alpha P6 i Elac Debut 2.0

    Wybór padnie chyba na 602, bo wydaje mi się to bardziej przyszłościowe. Dodatkowo i w Alpkie i Elac brakowało mi wyraźnego dołu, a do 602 można podłączyć suba.

    Robi się z tego konkretna kwota ale wydaje mi się, ze lepiej nawet dozbierać

    swoją drogą nie wiedziałem, że jest taki ruch na sprzęt audio... w sklepie były tłumy i ludzie robili KONKRETNE zakupy.

  9. #4149
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Gratulacje jeśli wychwyciłeś różnice miedzy tymi wzmacniaczami.

    No to teraz widzę że już przebiliśmy "przyszłościowo" 10 tysiaków bo rozpatrujesz suba czyli i resztę głośników i konkretne przednie

    Ja polecam zejść na ziemię i kupić parę dobrych monitorów ( podstawkowych ) i do tego wzmacniacz stereo.

  10. #4150

    Domyślnie

    Podstawki pod kolumny. Może być niestandardowe rozwiązanie. Min. 80 cm. Wie może gdzie tanio kupić w Warszawie?

Strona 415 z 503 PierwszyPierwszy ... 315365405413414415416417425465 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •