Close

Strona 411 z 503 PierwszyPierwszy ... 311361401409410411412413421461 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 101 do 4 110 z 5022
  1. #4101

    Domyślnie

    u mnie pomagało, postawić na mikrogumie a na zewnątrz "przykryłem" go wytłoczką ze styropianu po jakimś urządzeniu, bąbelki będzie dalej słychać , trzeba mieć szczelną pokrywę akwarium
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  2. #4102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jurek Ż Zobacz posta
    PianoCraft jest całkowicie pozbawiony neutralności a to co generuje nie nadaje się do słuchania.
    A o co chodzi z tą neutralnością? Przecież ta yamaszka była bestbuy w swojej cenie. Nie pamiętam modeli ale najwyższy właśnie - ten 2-elementowy z cd lub z dvd był gratką na allegro. Głośniczki można było wymienić z czasem na komunikatywne b&w albo na inne w/g gustu i było jeszcze lepiej

    Ja się męcząc na 30W Denonie 350 british-sound i wysokich podłogówkach zrobiłem diya z audiostereo i przestałem myśleć o audio (no może kolumienki kiedyś seas - sb acoustic ) . Teraz gra muzyka nie techniczne aspekty.

    Ps, takie marki jak Audiolab to już chyba dawno się skończyły przechodząc pod chińską kuratelę. A szkoda bo taki 8000A pokazywał innym miejsce w szeregu
    D610 D70 N80-200/2,8 P200/4 N102/2,5 Taku55/1,8 ~135 N18-70, Pixma IP4700+OCP tetenal photo silk & fomei nano pearl

  3. #4103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pierote Zobacz posta
    Głośniczki można było wymienić z czasem na komunikatywne b&w albo na inne w/g gustu i było jeszcze lepiej
    To jest bardzo dobry ruch bo z najmniejszymi BW 606 gra to bajecznie, po prostu bajecznie, acz w mniejszej skali niż duże klocki jakiegoś systemu. Niestety komplet PianoCraft w wersji Grand z tym głośnikami to 5399 zł a to już spore pieniądze za które można złożyć coś używanego w dorosłym rozmiarze, ale absolutnie nie tak funkcjonalnego i nie grającego puszczającego oko niemal do każdego gustu. Alternatywa to za 3999 PianoCraft Grand ale z kolumnami Yamahy niemniej nie z tymi podstawowymi, ale wyższym modelem w starszym konkretnym wykonaniu. Gra to też niesamowicie dobrze nawet w pomieszczeniu 20 m2 buduje duży dźwięk. Problem takich zestawów to, że jak grają cicho to nie tylko jest cicho, ale i już bez blasku.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #4104

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    To jest bardzo dobry ruch bo z najmniejszymi BW 606 gra to bajecznie, po prostu bajecznie, acz w mniejszej skali niż duże klocki jakiegoś systemu. Niestety komplet PianoCraft w wersji Grand z tym głośnikami to 5399 zł a to już spore pieniądze za które można złożyć coś używanego w dorosłym rozmiarze, ale absolutnie nie tak funkcjonalnego i nie grającego puszczającego oko niemal do każdego gustu. Alternatywa to za 3999 PianoCraft Grand ale z kolumnami Yamahy niemniej nie z tymi podstawowymi, ale wyższym modelem w starszym konkretnym wykonaniu. Gra to też niesamowicie dobrze nawet w pomieszczeniu 20 m2 buduje duży dźwięk. Problem takich zestawów to, że jak grają cicho to nie tylko jest cicho, ale i już bez blasku.
    . Przy tego typu poradach należy dodać, ja tak uważam lub moim zdaniem.

  5. #4105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jurek Ż Zobacz posta
    Przy tego typu poradach należy dodać, ja tak uważam lub moim zdaniem.
    Tak, 100% się zgadzam. Dlatego napisałem małe bw bąć w/g gustu. Lecz zauważ że w sieci krążyły pewniki które poporostu do siebie pasowały. Ja nie posłuchałem i wtopiłem żeniąc bezdusznego denonka z neutralnymi ALR. Wyszło co prawda dynamicznie ale nie wieloplanowo, jakoś tak szaro-buro w barwach i matowo. A mogłem iść w Dali jak mie namawiali chłopaki z AS
    D610 D70 N80-200/2,8 P200/4 N102/2,5 Taku55/1,8 ~135 N18-70, Pixma IP4700+OCP tetenal photo silk & fomei nano pearl

  6. #4106

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    To jest bardzo dobry ruch bo z najmniejszymi BW 606 gra to bajecznie, po prostu bajecznie, .
    dodaj "dla ciebie" w moim odczuciu
    Dla mnie wiekszośc Bołersów jest nieakceptowalna
    pomijam podłogową serię 7xx (jest bardzo ciekawie) i modele z wysokiej półki

  7. #4107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    dodaj "dla ciebie" w moim odczuciu
    Dla mnie wiekszośc Bołersów jest nieakceptowalna
    Najnowsze Bowersy, te na już nie kevlarowych głośnikach grają inaczej niż poprzednie. Totalna zmiana firmowego brzmienia na bardziej przyjazne
    Pysznie i przekornie też powiem, bo czuje do tego podstawę, bo słuchałem przeogromną ilość sprzętu budżetowego i te osłuchanie sprawia, że mogę powiedzieć, że coś gra na prawdę dobrze nie tylko dla mnie Bardziej nowocześnie gra fajnie
    Wiem wiem zarozumiałością bije na 102 ! ale czuję się upoważniony do takich twierdzeń
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #4108

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    że mogę powiedzieć, że coś gra na prawdę dobrze nie tylko dla mnie Bardziej nowocześnie gra fajnie
    Wiem wiem zarozumiałością bije na 102 ! ale czuję się upoważniony do takich twierdzeń
    Tak ale to tylko subiektywne zdanie , ale znaczna częsc ludzi tego nie wie

  9. #4109

    Domyślnie

    Dla mnie najs bowersy to pierwsze 805N + barwny tranzystor bądź trioda 300B (np. AN) i była jazda alle jak zwykle okazało się że nie ta kasa

    Teraz mamy całkiem fajne Polskie marki : RLS, studio16hertz, Pylon czy Equilibrium. Na te ostatnie na nowych seasach mam chrapkę

  10. #4110

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pierote Zobacz posta

    Teraz mamy całkiem fajne Polskie marki : RLS, studio16hertz, Pylon czy Equilibrium. Na te ostatnie na nowych seasach mam chrapkę
    Miałem w domu przez tydzień, czy dwa kolumny AKKUS oraz przez parę lat własne kolumny od Sudio 16Hz Minas Anor oraz całą gamę kolumn tego producenta Zdjęcia robiłem do stron internetowych, ciekawe prawie 2 letnie doświadczenie z możliwością wnikliwego oglądania i posłuchania. Jedne i drugie kolumny pierwyj sort wybijający się wysoko ponad paździerzową konkurencje zagraniczną. Wszystko z powodu braku pośredników kilku i możliwosci zastosowania porządnych markowych przetworników. mało kto sobie zdaje sprawę, że zagraniczne kolumny kosztujące w detalu około 3.000 to zestaw który się zakupuje w chińskiej fabryce za 150-200 $ , a potem sobie cena rośnie i rośnie i rośnie
    No, ale całe audio wyprzedałem, bo przestała mnie muzyka cieszyć w wydaniu siadam na kanapie i słucham i czas marnuje
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 30-03-2020 o 17:28
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 411 z 503 PierwszyPierwszy ... 311361401409410411412413421461 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •