Close

Strona 11 z 503 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 5022
  1. #101

    Domyślnie

    Ależ o tej Yamasze(??) 2000 całkiem miłe opinie czytałem i słyszałem. Wzorniczo jest bezbłędna.
    Niewiele gorsza dla "normalnych " będzie prawdopodobnie seria 1000 (a chyba jest i 500)
    Natomiast tym którzy szukają - naprawdę polecam posłuchanie co potrafi takie gówienko jak fatman i fajnie dobrane kolumienki.
    Jeżeli potrafił napedzić esprity podłogowe lub genese (nie pomnę które dokładnie) i grać tak że ....ehhhh

  2. #102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Ależ o tej Yamasze(??) 2000 całkiem miłe opinie czytałem i słyszałem. Wzorniczo jest bezbłędna.
    A możesz jakiegoś linka podać ? W prasie branżowej czytałem artykuł pochlebny ale na forach od użytkowników raczej nie.

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Natomiast tym którzy szukają - naprawdę polecam posłuchanie co potrafi takie gówienko jak fatman i fajnie dobrane kolumienki
    Fatmana widzialem ale nie słyszałem - to jest o tyle specyficzne że to lampa (sprzedawca powiedział o nim że sie amerykanie nim onanizuja
    Pozdrawiam:
    Jaromir

  3. #103

    Domyślnie

    Jaromir zainteresuj się zestawami firmy ESA
    http://www.esa.com.pl/vivace_xt2.htm
    I nie zapomnij, że tak naprawdę to gra Twoje pomieszczenie, gra główną role
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 27-02-2012 o 18:56
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #104

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jaromir Zobacz posta
    Ehhh rozumiem Cie lepiej niż myślisz

    Troche się wciagnąłem w to audio i szczerze to mnie denerwuje okropnie. Wszystkie gałki (basy + treble) są oczywiście passe, nie wolno ich mieć bo zniekształcaja prawdę ale prawda zniekształcona interkonektem (wzm - cd) to już zupełnie nie zniekształcenie - to się nazywa odpowiedni dobór kabla. A np. taki najtańszy wzmacniacz zintegrowany cenionej firmy McIntosh kosztuje 14 k no albo jak ktoś woli to Accuphase - jedyne 21 k (mowa o najtańszych !) Taki jak się kupi to już sie jest prawdziwym audiofilem - każdy to uzna. Ja pier... ##@#@#@ !! Sorry - poniosło mnie.
    Myślę że to jeszcze nie jest czubek góry lodowej :
    http://web.archive.org/web/200805011...doo.alatar.pl/

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jaromir Zobacz posta
    A możesz jakiegoś linka podać ? W prasie branżowej czytałem artykuł pochlebny ale na forach od użytkowników raczej nie.



    Fatmana widzialem ale nie słyszałem - to jest o tyle specyficzne że to lampa (sprzedawca powiedział o nim że sie amerykanie nim onanizuja
    Z linkiem będzie trudno bo trafiłem przypadkowo po kupnie już wzmacniacza do domu - tak więc nie wklejałem tego do ulubionych. Ponieważ jednak stylistyka tego zestawu jest według mnie obłędna to jak na coś natrafiałem to z miłą chęcią czytałem. Prawdą niestety jest to że wielu uznaje yamahe za niższej klasy firmę i przez ten pryzmat widzi jej produkty.
    Co do fatmana - radzę znaleźć i posłuchać - można się zdziwić )

  6. #106

    Domyślnie

    Panie Szanowny Szalek czy ja dobrze kojarze ze Ty masz jakiegos HK ? Bo ja chyba źle zrobilem kupujac Onkyo 609 zamiast HK 265. Ale kurde nie mialem żeby dolozyc.

  7. #107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Jaromir zainteresuj się zestawami firmy ESA
    http://www.esa.com.pl/vivace_xt2.htm
    I nie zapomnij, że tak naprawdę to gra Twoje pomieszczenie, gra główną role
    Dzięki za namiar - słyszałeś ten model który dałeś w linku ?
    Pozdrawiam:
    Jaromir

  8. #108

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MariuszJ Zobacz posta
    Minas Anor Mistrza McGyvera?

    Mam sceptyczny stosunek do produkcji "minimanufakturalnych".

    Absolutnie nie dlatego, że nie wierzę w dobry dźwięk, jaki można uzyskać z kupionych przetworników, zlutowanych własnoręcznie zwrotnic i wydłubanych we własnej stolarni skrzynek. Jak najbardziej - teoria potrzebna do zbudowania poprawnie grających zestawów jest powszechnie znana i niezmienna od kilkudziesięciu lat. Nie ma w tym żadnego g***ego audiofilskiego voodoo dla głuchych snobów, to czysta inżynieria i odrobina iskry Bożej, powiązanej z jakimś wyrobieniem tego, kto dzieło odbiera i "stroi".

    Mam dwa zastrzeżenia: te minimanufaktury to często-gęsto ściemniacze i specjaliści od inżynierii bardziej umysłów niż rzeczy. Trzeba mieć doświadczenie, aby ziarno od plew odsiać - szczególnie, gdy identyfikacja obiektywnie dobrego dźwięku nie została w żaden sposób wyrobiona, a wyrobić się ma właśnie za pomocą onych wytworów. Druga sprawa: produkt taki jest niezmiernie trudny do późniejszej odsprzedaży, jego wartość dramatycznie spada zaraz po opuszczeniu garażu, w którym powstał. Łączac oba te zastrzeżenia, możemy nieźle wtopić.
    Minas Anor już dawno nie jest cyt. Mistrza McGyvera. Jest to produkt firmy studio16HERTZ http://www.studio16hz.eu/ , od tamtej pory to te kolumny przeszły rewolucje Umów się i zobacz jak te kolumny wyglądają w rzeczywistości , obudowy produkowane w polskiej fabryce która produkuje dla Focala itp. fornir nie jakaś okleina , przetworniki produkowane w duńskiej fabryce ScanSpeak dla studio16Hertz i do tego ogromna wiedza osoby która to wszystko składa do kupy. Zobacz ile kosztują w tej cenie co Minasy przetworniki w kolumnach innych firm. Wyjmujesz a tam wysokotonowy za 10 dolarów , a kolumna sprzedawana za 6k para. Ja ostatnio najeździłem się na te wszystkie odsłuchy i powiem wam różnice w kolumnach są ogromne, no chyba że ktoś jest głuchy.
    Fx

  9. #109

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez erro Zobacz posta
    Myślę że to jeszcze nie jest czubek góry lodowej :
    http://web.archive.org/web/200805011...doo.alatar.pl/
    Wiesz mnie nie chodzi nawet o to w co ktoś wierzy, jeśli ktoś ma z tego "fun " to ja nie widze przeciwskazan. Irytuje mnie natomiast ten rynek i ceny narzucane przez producentow. Ja nie watpie ze taki accuphase gra fajnie ale jakie uzasadnienie ma cena 21 k ??

    Jak sie zajrzy do srodka niektorych sprzetow to smiech na sali, np taki ceniony Primare:


    I to kosztuje klika tysiecy - jak ja bym to produkował to bym z czystej przyzwoitośi nawrzucał czegoś do środka
    Pozdrawiam:
    Jaromir

  10. #110

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lesiu83 Zobacz posta
    Zobacz ile kosztują w tej cenie co Minasy przetworniki w kolumnach innych firm. Wyjmujesz a tam wysokotonowy za 10 dolarów , a kolumna sprzedawana za 6k para. Ja ostatnio najeździłem się na te wszystkie odsłuchy i powiem wam różnice w kolumnach są ogromne, no chyba że ktoś jest głuchy.
    No dobra - co wybrałeś (albo wybierzesz), chwal sie !
    Pozdrawiam:
    Jaromir

Strona 11 z 503 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •