Close

Strona 220 z 261 PierwszyPierwszy ... 120170210218219220221222230 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 191 do 2 200 z 2609
  1. #2191

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta

    Mimo to poruszamy się tu w sprzęcie mocno budżetowym i idę o zakład że w ślepym teście @robin102 nie wskażesz różnicy lepszego "grania" amplitunera za 900zł, a 1700zł czy za 3000zł.
    Tu jestem gotowy umernąć ze śmiechu , ale niech Ci będzie żem głuchy Pozycjonowanie audio, targetowanie produktu jest tak zrobione ,z e każde kilka stówek więcej i "gra" ciut ciut lepiej tylko czy warto to już osobnicza sprawa. Oczyywście do grania daleko amplitunerom z półki 6-16 tys zł, bo one nie służą do reprodukcji muzyki w domowych warunkach.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Ja nie pisałem do ktosia tylko do ciebie
    I to jest ten niuans co nas różni i przekłada sie na wrażlwość, na pojmowanie świata zmysłąmi. Ja Tobie nie próbuje wmówić, że nie slyszysz, a Ty mi próbujesz. Tak to ten niuans. Niesłyszący od dziesięcioleci próbują wmówi tym słyszącym, że oni nie słyszą w drugą stronę tego nie ma, dziwne
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #2192
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Dlatego żaden "słyszący" nigdy nie chce uczestniczyć w "ślepych" testach bo zaczyna się loteria.
    Oczywiście dyskutujemy o sprzęcie ze sporym rozrzutem cenowym ale działającym poprawnie, nie popadamy w skrajności żeby porównywać coś z tesco na kilogramy ze sprzętem np 10k.
    Robiłem testy dla klientów, bawiłem się też na sobie w ślepe testy itd, fakt że było to już 15-20 lat temu ale sporo świetnego sprzętu z tamtych czasów nadal nie straciła na jakości.

  3. #2193

  4. #2194

    Domyślnie

    Czołem!
    Na TV się kompletnie nie znam :P Tym bardziej na nowinkach i technologiach z nimi związanych, ja osobiście mało tv oglądam, jak już to sobie na konsoli pogram album zdjęć obejrzę albo odpalę film z dlna. Mam starego 49" od LG z taśmą do wymiany, ale ogólnie zastanawiam się czy tego grzmota nie zmienić na coś nowego.

    Pytanie moje jest następujące.
    Czy macie propozycje odnośnie aktualnych technologii / zakupu TV najlepiej 55 cali nie większy, minimum 49 cali. tv będzie pracować z xboxem 360, xboxem x (póki co jeszcze playstation 4 ale chce to sprzedać, więc na dniach bedę wystawiał, nie używam jej wogóle.), kablówką (a więc 3x hdmi) powinien mieć możliwość instalacji PLEXa (LG ma w tym swoim smart tv ), cisnę filmy przez swój serwer na PLEX. RJ-45, wi-fi mieć nie musi, choć by się mogło przydać jakbym chciał strumieniować pulpit z kompa przez odpowiednią kartę sieciową.
    Trwałość - na tym mi najbardziej zależy, mogę wywalić kasę, ale nie chciałbym, żeby po 3 latach zrobiło mi się po raz kolejny kuku... ciekawe czy to w ogóle możliwe
    Można założyć, że średnio 4 godziny dziennie TV pracuje.
    Montaż do ściany. Mam ruchome ramię w kilku płaszczyznach, uniwersalne dla tv do 55 cali a wszystkie kable wbudowałem sobie w ścianę w korytko. Więc dobrze aby można było ruszać tv aby się nie złamał
    Odległość od kanapy ca. 2m

    Budżet? Najlepiej nie więcej 4 tys...

    Mam obecnie lekki psycho-przechył na Sony, LG mi już drugi raz z rzędu podpadł szybkim padem po 3 latach.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  5. #2195
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Bierz Sony rocznik 2020 śmiało ale 55" to maleństwo i szkoda kasy na to teraz bo standard sklepowy obecnie 65", wieszak ci utrzyma.

  6. #2196

    Domyślnie

    Nie znam się, ale ta strona wydaje mi się w miarę wiarygodna http://www.tvtest.pl/
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  7. #2197

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta

    Mam obecnie lekki psycho-przechył na Sony, LG mi już drugi raz z rzędu podpadł szybkim padem po 3 latach.
    weź nie strasz...

    mam LG jednego od jakiś 5 lat, może 6... i działa.

    Od pół roku około mam nowego LG 65" (jak ja się ciesze że jednak kupiłem 65 zamiast 55 jaki miał być pierwotnie) lepiej żeby się żaden nie zepsuł
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  8. #2198

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Bierz Sony rocznik 2020 śmiało ale 55" to maleństwo i szkoda kasy na to teraz bo standard sklepowy obecnie 65", wieszak ci utrzyma.
    Bez przesady. 55" z odległości 2m to maleństwo ?, a i łatwiej będzie zmieścić się w budżecie 4 tyś. zł.
    Sam nie tak dawno kupiłem 55" sony xf9005 za 3,5 tyś., ale to model z 2018r. Oglądam najczęściej z odległości ok. 4m. Nie uważam aby był jakiś mały, choć następny (jak będzie) to już 65 cali kupię. Ma pewne małe mankamenty (np. bardzo długi odczyt danych z dysku przenośnego czy pendrive o większej pojemności), ale co najbardziej istotne to nie mam zastrzeżeń do wyświetlanego obrazu, kolorów.
    Edit.
    Wygląda na to, że jeszcze dostępny w sprzedaży.
    Ostatnio edytowane przez And.N ; 04-11-2020 o 18:51

  9. #2199

    Domyślnie

    65 może i mógłby być, ścianę mam wystarczająco dużą ...
    Ale czy te 2 metry to nie będzie za mało? wiem wiem, widziałem kalkulatory.
    Zastanawiałem się czy najnowsze TV pozbyły się błędów wieku dziecięcego.... coś w stylu szybkiego wypalania się taśm, blaknięcia itp.
    Jestem gotów zapłacić i 8 kafli za TV jak np LG GX ale w zasadzie nie wiem czy warto... Trochę przerost formy...
    W sklepie (MM) ciekawostka, nie wiem, czy to efekt placebo, ale każdy ekran sony żywszy, bardziej kontrastowy...
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  10. #2200
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nie warto tyle kasy pchać w TV chyba że chcesz lub musisz tyle wydać
    Jeśli chcesz wydać dużo i sprzęt ma być bezkompromisowy bierz OLED najlepiej jakiś nowszy model od LG, chcesz ciut taniej to QLED od Samsunga, a jak nie to bierz Sony/Panas zwykłe LED i będziesz super zadowolony.

Strona 220 z 261 PierwszyPierwszy ... 120170210218219220221222230 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •