Close

Strona 251 z 261 PierwszyPierwszy ... 151201241249250251252253 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 501 do 2 510 z 2609
  1. #2501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Myszowor Zobacz posta
    Co lepiej Oled (które się wypalają i są droższe) czy Qled ?
    Jak oglądasz dużo kanałów informacyjnych to OLED nie jest wskazany bo są przypadki wypalania sie matrycy.
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  2. #2502
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Myszowor Zobacz posta
    Co lepiej Oled (które się wypalają i są droższe) czy Qled ?
    Teraz wchodzą microLED na rynek ale nie wiem czy cenowo nie szaleją, ja bym wybrał QLED.

  3. #2503
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Myszowor Zobacz posta
    Co lepiej Oled (które się wypalają i są droższe) czy Qled ?

    Jesli przeważają filmy i priorytetem jest jakość obrazu - wyłacznie OLED. Do codziennego użytku - cokolwiek.

    QLED to tylko marketingowy bełkot Samsunga.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #2504

    Domyślnie

    A czy ktoś z Kolegów poleciłby jakieś radio internetowe...tak...powiedzmy..do 800zł?
    Z góry dzięki za rady.

  5. #2505
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2010
    Miasto
    Dabrowa Górnicza
    Posty
    221

    Domyślnie Co wybrać OLED czy QLED ?

    Witam, zastanawiam się nad zmianą TV, poszukuję modelu 55 cali tylko mam dylemat czy iść w matrycę typu OLED czy QLED w technologii z podświetlaniem mini led. Zastanawiam się nad modelem Samsung QE 55QN 91A podświetlenie mini led lub LG OLED 55C11LB. Nadmieniam,iż salon jest jasny , wpada dużo słońca. Pewnie OLED lepszy tylko boję się wypaleń matrycy. Zastosowanie głównie film, sport. Ten w technologii mini led ma bardzo dobre opinie i ponoć jakość obrazu bardzo zbliżona do OLED tylko to dalej LED, może ktoś jest znawcą w tym temacie i doradzi ? Z góry dzięki. Niestety tylko ta cena ponad 5 tysi .... chyba tv bardzo podrożały, a może w budżecie do 4 tys. jest coś naprawdę godnego uwagi ?, znając życie na black friday chyba nie ma za bardzo co liczyć ?

  6. #2506
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Witaj, ja ci doradzę że jeśli budżet ogranicza to kieruj się zasadą że gorsza technologia ale większa przekątna, nie ma czegoś takiego jak za duży ekran, serio
    Ja od chyba już 14 lat mam 92" ekran do projektora i oglądanie z odległości niecałe 4 metry jest rewelacyjne, mam klimat faktycznie kina.

    OLED fajny i jeśli bezmyślnie TV nie chodzi na okrągło to nic się tam nie wypala ale jak mam kupować takie maleństwo jak 55" to nie ma sensu.

  7. #2507
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Daro69 Zobacz posta
    Witam, zastanawiam się nad zmianą TV, poszukuję modelu 55 cali tylko mam dylemat czy iść w matrycę typu OLED czy QLED w technologii z podświetlaniem mini led. Zastanawiam się nad modelem Samsung QE 55QN 91A podświetlenie mini led lub LG OLED 55C11LB. Nadmieniam,iż salon jest jasny , wpada dużo słońca. Pewnie OLED lepszy tylko boję się wypaleń matrycy. Zastosowanie głównie film, sport. Ten w technologii mini led ma bardzo dobre opinie i ponoć jakość obrazu bardzo zbliżona do OLED tylko to dalej LED, może ktoś jest znawcą w tym temacie i doradzi ? Z góry dzięki. Niestety tylko ta cena ponad 5 tysi .... chyba tv bardzo podrożały, a może w budżecie do 4 tys. jest coś naprawdę godnego uwagi ?, znając życie na black friday chyba nie ma za bardzo co liczyć ?

    Przeniosłem tutaj Twoje pytanie, drugi watek o TV nam potrzebny nie jest.

    Odnośnie Twojego pytania. Jeśli masz duży, jasny salon to weź sobie min 75" LCD w cenie 55" OLED. Natomiast jak Cię najdzie na delektowanie się obrazem z porządnego źródła w mniej hardkorowych warunkach to wtedy tylko OLED.

    I ważna uwaga. Wszystkie technologie poza OLED (która coraz bardziej się panoszy) i mikroled (które dopiero szykuje topór na na pozostałe technologie) to LCD. Inne nazwy wynikają z marketingowej fantazji i dodaniu paru kruczków w samej technologii ciekłych kryształów.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  8. #2508

    Domyślnie

    A ja właśnie zmieniłem proporcje salonu z szerokiego na długi i muszę wymienić swojego Oleda :P A z racji tego, że na drugiej ścianie mam więcej niestety światłą z zewnątrz będę musiał pójść w zwykłego LEDa i tutaj już rozkminiłem temat - koniecznie VA z powłoką poszerzającą kąty widzenia. Dla przykłądu 75 cali w SOny to koszt ok. 8,5 i już ich widzę mało na rynku. Samsung to podchodzi pod 10k. PS. może ktoś chce kupić mało używanego LG 65 B9 bez wypaleń ?
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  9. #2509

    Domyślnie

    Hej!

    Szukam TV dla kuzynki chce wydać maksymalnie 2500zł.
    50/55cali Led, Qled czy Nano Cell? Możecie podać trzy propozycje.
    Będę bardzo wdzięczny za pomoc
    Wildlife Photography
    Nikon/Nikkor
    https://tompit.flog.pl/

  10. #2510

    Domyślnie

    Wszystkie trzy to są LED. Pytanie, jak nasłonecznione pomieszczenie, co będzie oglądane i czy w ciągu dnia czy raczej wieczorem oraz czy na wprost TV czy z kąta też.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

Strona 251 z 261 PierwszyPierwszy ... 151201241249250251252253 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •