Close

Strona 229 z 261 PierwszyPierwszy ... 129179219227228229230231239 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 281 do 2 290 z 2609
  1. #2281

    Domyślnie

    Już są.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  2. #2282
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Keek Zobacz posta
    Myślisz? I przypomniał sobie o aktualizacji po miesiącu? Nie powinien od razu po ściągnięciu wyświetlić informacji?
    Napisałeś że
    obejrzałem jeden klip na YouTubie i wyłączyłem. Pilotem, potem z gniazdka. Dzisiaj włączam go ponownie i wyświetla się komunikat, że chce zauktalizować system
    czyli podczas oglądania yt ściągnął sobie co chciał i potem jak włączyłeś zrobił aktualizacje i tyle.

  3. #2283

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Już są.
    Zgadza się, są już od dawna. Co więcej, potrafią też podsłuchiwać przez pilota
    Coraz więcej sprzętu (D70s pozostał), tylko ciągle czasu i umiejętności mało

  4. #2284

    Domyślnie

    Patent googlowy z asystentem głosowym fajny, szkoda, że nie jest póki co bardziej zintegrowany już z wewnętrznymi aplikacjami ale i tak jest spoko.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  5. #2285

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Patent googlowy z asystentem głosowym fajny, szkoda, że nie jest póki co bardziej zintegrowany już z wewnętrznymi aplikacjami ale i tak jest spoko.
    Większość aplikacji można włączyć poleceniem głosowym np. "Włącz YouTube", "Włącz CDA", "Włącz Puffin TV Browser"...itd. Aczkolwiek sterowania głosowego wewnątrz samej aplikacji to już rzeczywiście nie ma (albo nie wszystko odkryłem ). Też uważam, że jest spoko. Można TV zapytać o pogodę (lub w zasadzie o cokolwiek, tylko krótko, treściwie) i odpowie. Taki bajer w sumie rzadko używany.
    Ostatnio edytowane przez And.N ; 14-01-2021 o 15:57

  6. #2286

    Domyślnie

    W ostatnim updejcie Google dodało specjalną funkcję dla użytkowników z Polski: po rzuceniu soczystą Ku..ą macią cofa ostatnio wykonaną czynność.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  7. #2287

    Domyślnie

    Przypomniała mi się Seksmisja i kawałek zwany "hasło do windy"
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  8. #2288
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Sytuacja wygląda tak. Mam plazmę Panasonica (czytaj - TV ma pare lat) i ona ma zostać. Ma rózne funkcje sieciowe, jest podłączony kablowo do netu (wejście RJ 45), ma kilka wejść HDMI, USB itd. Sęk w tym, że jego "smart TV" jest z poprzedniej epoki. System w Panasonicu był aktualizowany, ale dawno temu, nowszych aktualizacji nie ma. Nie ma przeglądarki internetowej, nie mogę nic instalować (nie ma Google Play). Jest kafelek Ipla, ale tam tylko kilka filmów, inne kafelki sa już puste, bo serwisy poznikały .
    Pomyślałem by dokupić zewnętrzne urządzonko, chyba najlepiej Android TV? Od znajomego pożyczyłem urządzonko o symbolu H96X max, 4 GB RAM, 64 GB pamięci, Android 10 (i klawiaturą po Wi-Fi, ułatwia pisanie). Nie jestem zachwycony tym jak to działa. Jeśli od razu znajdę i zacznę odtwarzać film to OK, chodzi płynnie. Ale jak grzebię więcej, pochodzę po necie, znajdę film i zaczynam go wyświetlać to strasznie przycina. Dlaczego, skąd różnica? (nie mam ustawione na 4K, bo i tak TV tyle nie ma)
    Wkurzony w przeglądarce wszedłem na speedtest.net i mi pokazał ... 30 Mbps. Czyli wiele, wiele, wiele mniej niż laptop gdy robiłem ten sam test podłączony tym samym kablem, do tego samego routera.
    Dlaczego to ma nagle taki słaby transfer? Jestem podłączony do światłowodu UPC, kabelkiem (nie Wi-fi)
    Ktoś ma lepszy pomysł? Chcę mieć Netfliksa. Jaka przystawka do TV działa dobrze?
    Wolę mieć coś na stałe przy TV niż ciągle podpinać laptop.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 19-01-2021 o 02:03
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #2289
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Przerabiałem temat, miałem te szmelce chińskie na androidach, netflix tam tylko SD co było irytujące nawet bardziej niż brak stabilności i podobny efekt co opisujesz po jakimś dłuższym działaniu jeśli się nie zawiesiło to zamulało jak fony sprzed 10 lat.
    Muszą to być urządzenia certyfikowane i tu praktycznie w PL albo Chromecast od Google albo Stick/Box od Xiaomi, każdy z nich pozwala na zainstalowanie Netflixa i używanie zależnie od wersji albo HD albo nawet 4K, każdy z nich ma możliwość przesyłania bezprzewodowo przeglądarki Chrome albo całego pulpitu, opierają się na Android TV ( nie mylić z wersjami jakie chińczyki pakują do szmelcu nazywanego TV BOX ).
    Pamiętaj że nie mogą to być żadne podróbki.

  10. #2290
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Sytuacja wygląda tak.
    Bierz Chromecasta. U mnie Netfix zasysa 280-300 Mb/s. Zero kabli, zero stresu.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Strona 229 z 261 PierwszyPierwszy ... 129179219227228229230231239 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •