Close

Strona 219 z 261 PierwszyPierwszy ... 119169209217218219220221229 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 181 do 2 190 z 2609
  1. #2181
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale dlaczego masz już teraz nie mieć czegoś przyzwoitego ?
    Dobry dźwięk nie oznacza że masz mieć umc umc umc że sąsiad szaleje.
    Do tego podepniesz dwa głośniki i masz super, potem "jak się wybudujesz" dasz je na tył i już.

  2. #2182

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    Albo poproś w jakimś salonie o puszczenie dema na takim sprzęcie. Np. zwykły, padający deszcz. Bedzie wokół i z sufitu.
    I gacie będą całe przemoczone
    Coraz więcej sprzętu (D70s pozostał), tylko ciągle czasu i umiejętności mało

  3. #2183

    Domyślnie

    Po ostatnich "przemeblowaniach" w częstotliwościach nadawania cyfrowej naziemnej TV teściowa ma problemy z odbiorem programów.
    Czy jest sens myśleć o wewnętrznej antenie pokojowej, czy powinno bez problemów łapać programy? Jaką firmę/modele warto brać pod uwagę?
    Coraz więcej sprzętu (D70s pozostał), tylko ciągle czasu i umiejętności mało

  4. #2184

    Domyślnie

    Cholercia nie róbmy żartów, że sprzęt w cenie smartfona będzie grać, no może co najwyżej wyglądać i temu grajpudłu się to udaje.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    No fajne tylko do tego trzeba jeszcze dobre kolumny... A mi do moich 17,5 m2 raczej nie potrzeba takiego sprzętu audio...
    Może kiedyś jak się wybuduje
    Fajny metraż do niedużych monitorowych kolumn plus wzmacniacz stereło
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #2185

    Domyślnie

    Aż dziwne, że jeszcze sprzętu monofonicznego nie zaproponowałeś...

  6. #2186

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Aż dziwne, że jeszcze sprzętu monofonicznego nie zaproponowałeś...
    Chyba nie myślisz, że w środku w sprzęcie za 100 $ u producenta coś jest co zagra
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #2187

  8. #2188
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Chyba nie myślisz, że w środku w sprzęcie za 100 $ u producenta coś jest co zagra
    Można by sporo dyskutować co w sprzęcie "gra" i szybko się przekonasz że nie cena ani nie logo, często tak działają marketingowi oszuści, wielu producentów audiofilskiego złomu, którzy chińskie gotowce pakują w designerskie pudełka i łapią jeleni na swoje banialuki.
    Druga strona medalu jest taka że jednak czym drożej tym lepiej bo stosuje się droższe w produkcji podzespoły, inne materiały, czasami mniej automatyzacji, więcej ręcznej roboty ale to też dyskusja spora.

    Mimo to poruszamy się tu w sprzęcie mocno budżetowym i idę o zakład że w ślepym teście @robin102 nie wskażesz różnicy lepszego "grania" amplitunera za 900zł, a 1700zł czy za 3000zł.

  9. #2189

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Można by sporo dyskutować co w sprzęcie "gra" i szybko się przekonasz że......
    Ja już przekonany, ja za dużo tego szpeju przez blisko 40 lat przerzuciłem przez swój dom. Nie ma nic za darmo i też nie ma tanio.
    .
    Jeśli ktoś nie słyszy różnicy to święta racja, że nie można przepłacać.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #2190
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Jeśli ktoś nie słyszy różnicy to święta racja, że nie można przepłacać.
    Ja nie pisałem do ktosia tylko do ciebie

Strona 219 z 261 PierwszyPierwszy ... 119169209217218219220221229 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •