Close

Strona 194 z 261 PierwszyPierwszy ... 94144184192193194195196204244 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 931 do 1 940 z 2609
  1. #1931

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MadOnion Zobacz posta
    Z ciekawości zapytam która plazma daje wsparcie dla HDR'a ?
    Czornemy chodziło o to że plazma ma brak HDR :-]

  2. #1932
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    I jak tam nowo nabyte OLEDy? Jest dobrze?
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #1933

    Domyślnie

    Nadal ********** .
    Z6 II+N 28-75+N 17-28 +N 70-300 AF-P +FTZ II

  4. #1934

    Domyślnie

    cześć

    rozglądam się za telewizorem, możecie polecić jakiś 55" w okolicach 2 500 PLN ?

    wymagania?
    mam 40" LG wszystko pięknie działa, filmy z pendrive czyta itp. czyli ma czytać wszystkie popularne formaty video, obrazy itp.

    nie wiem jaka rozdzielczość? Teraz wszystkie TV mają 4K ? I teraz tego nie qmam... a jak będę chciał obejrzeć film w fullhd to będę miał obraz rozciągnięty i wielkie piksele?

    dźwięk:
    planuje podłączyć do TV głośniki 2.0 jakieś Edifierki pewnie, poprzez wejście Optyczne lub Koaksjalne.

    TV głównie do kablówki internetowej z sieci komórkowej oraz wieczorami domowa biblioteka filmów

    W tym budżecie tylko LED ?

    Nie planuje kalibrować obrazu Chce postawić go w salonie, podłączyć... ustawić jasność/kontrast kolory i zostawić i oglądać filmy

    Propozycja:
    LG
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  5. #1935
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Sony, wybierz jakiś nowszy model LCD, Samsung i Philips też z nowszych i spokojnie teraz znajdzie 65".
    Bierz z androidem i nie będziesz miał zmartwień.
    Oczywiście wybierasz tylko modele 4K, bierz LCD, QLED i OLED to nie ta kasa.
    Z tym 4K to ty tak na serio ? Włącz sobie na swoim TV jakiś film w małej rozdzielczości jakieś SD i zobacz jak się skaluje do dużej.

  6. #1936

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Z tym 4K to ty tak na serio ? Włącz sobie na swoim TV jakiś film w małej rozdzielczości jakieś SD i zobacz jak się skaluje do dużej.
    no serio

    Nie mam ekranu 4K, całe życie na FULLHD nie wiem, może te telewizory automatycznie dopasują rozdzielczość i fullhd będzie wyglądać spoko jak na zwykłym TV fullhd
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  7. #1937

    Domyślnie

    o temat zauważyłem. może mi się przyda, bo mi dekoder do analogowego tv padł ) kineskopowy mam ha. chciałem zobaczyć czy jeszcze tv działa.

    Takie pytanie więc: Czemu niektóre cyfrowe tv grzeją ekranem? byłem kiedyś u kogoś i tak mi się wydawało, ze ogrzewanie włączone czy co, podchodzę do telewizora a ten jak kaloryfer. tak samo w sklepie - jedne ciepłe inne nie.
    od czego to zależy?

  8. #1938
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Nie grzeją się OLED, większość LCD mocno. Wynika to z dziadowskiego podświetlenia matrycy LED-ami i coraz cieńszymi obudowami - część ciepła jest odprowadzana przez panel do pomieszczenia. Do tego matryce PVA/MVA mają tendencje do smużenia w niskich temperaturach, więc producent stara się mozliwie dużo ciepła wypromieniować w kierunku ekranu.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta

    W tym budżecie tylko LED ?
    Dołóż (w sumie niewiele), kup OLED. LCD czy QLED to obecnie utylizacja pieniędzy.

    Np. taki (to jest bdb OLED)

    https://www.euro.com.pl/telewizory-l...oled55b8.bhtml
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  9. #1939

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    Dołóż (w sumie niewiele), kup OLED. LCD czy QLED to obecnie utylizacja pieniędzy.

    Np. taki (to jest bdb OLED)

    https://www.euro.com.pl/telewizory-l...oled55b8.bhtml
    Kup i módl się, żebyś trafił na egzemplarz bez bandingu w ciemnych scenach :P A potem trzeba pamiętać, żeby szybko sprzedać przed upływem gwarancji (24 mce). Ale przez ten czas ciesz się najwyższą dostępną jakością obrazu
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  10. #1940
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    A co to za legendy opowiadasz?
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Strona 194 z 261 PierwszyPierwszy ... 94144184192193194195196204244 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •