Close

Strona 94 z 261 PierwszyPierwszy ... 44849293949596104144194 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 931 do 940 z 2609
  1. #931

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez .:Gerard:. Zobacz posta
    Tadziu ja nie mam nic przeciwko Plazmie ja tylko biedny i bezbronny chciałem bronic LCD
    Taaa, Judasz jakiś pod płaszczykiem Gerarda...
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  2. #932

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Taaa, Judasz jakiś pod płaszczykiem Gerarda...

  3. #933

    Domyślnie

    Przyszedł nowy TV i już na wstępie mam nerwy. Okazuje się że śruby z uchwytu który mam nie pasują do miejsc na tylnej ściance Szajsunga. Są za małe. Czy Szajsung jakies inne rozmiary tych śrub teraz robi czy może ten mój uchwyt jest raczej mało uniwersalny ?

  4. #934

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Przyszedł nowy TV i już na wstępie mam nerwy. Okazuje się że śruby z uchwytu który mam nie pasują do miejsc na tylnej ściance Szajsunga. Są za małe. Czy Szajsung jakies inne rozmiary tych śrub teraz robi czy może ten mój uchwyt jest raczej mało uniwersalny ?
    Przecież chodzi abyś sobie kupił oryginalny uchwyt oczywiście droższy.

  5. #935

    Domyślnie

    Na razie chyba się ograniczę do dokupienia większych śrubek. Choć nie wiem czy mi jeszcze jakieś nie poginęły i nie wiem czy się na nowym uchwycie nie skończy. A zna ktoś może rozmiar tych śrub w tylną ściankę ?

  6. #936
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Przyszedł nowy TV i już na wstępie mam nerwy. Okazuje się że śruby z uchwytu który mam nie pasują do miejsc na tylnej ściance Szajsunga. Są za małe. Czy Szajsung jakies inne rozmiary tych śrub teraz robi czy może ten mój uchwyt jest raczej mało uniwersalny ?
    Tak do 32" cali idą małe śrubki, powyżej są większe, chyba ósemki. Pamiętaj o dystansach między uchwytem a tylną ścianą TV, Szajsungi przeważnie są lekko wypukłe.

    Trzeba było mówić, że potrzebujesz porządny uchwyt, u mnie się kurzy taki fajny, regulowany we wszystkie strony.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  7. #937

    Domyślnie

    Ja uchwyt mam od chyba 2 lat. I teraz mnie szlag trafia bo tak sobie patrzę to.... Jak kupię większe śruby to tulejki (dystanse) będą za małe. Jak kupię większe tulejki to z kolei te samsungowe "zaślepki" co się je nad otworami umieszcza będą za małe. Nosz normalnie nie wiem .... Ósemki są za małe nawiasem mówiąc

  8. #938
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Faktycznie, tam chyba idzie 10. Popatrzę w domu, czy nie mam dystansów na większe śruby, jak coś to Cię poratuję. A może i śruby mam? Wyślij mi sms na numer (zaraz wyślę PM) tak koło 19 z przypomnieniem (jeśli mam Ci szukać ).
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  9. #939

    Domyślnie

    Chciałeś fotkę to masz




    Problem sprowadza się do tego że ten czarny plastik (2) musi być dany do otworu ze śrubą (1). Jak wezmę śrubę 10 i tulejkę 10 to owa tulejka raczej się nie zmieści w pomiędzy rowki w tym plastiku (3). Piszę raczej bo ósemka w zasadzie wchodzi na styk. Miał ktoś podobny problem z powieszeniem nowych modeli szajsunga ?

    A dodatkowo to przy 40 calach jest Vesa 200 nie 400.....
    Ostatnio edytowane przez Strus ; 30-01-2013 o 15:24

  10. #940
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Dałbym plastikowe dystanse po 15 mm i już. Bez tych pierdzielników. Czyli śruby (gwint) powinny mieć długość ok 27 mm.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Strona 94 z 261 PierwszyPierwszy ... 44849293949596104144194 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •