Close

Strona 255 z 261 PierwszyPierwszy ... 155205245253254255256257 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 541 do 2 550 z 2609
  1. #2541

    Domyślnie

    A ustawienia dźwięku w TV (PCM i inne) nie pomagają ? Jaką masz tę Yamahę ?
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  2. #2542

    Domyślnie

    Mam TV Toshiba - zdaje się, ze dwuletni. Co mnie w nim uwiera to brak mozliwości oglądania HBO i Amazon prime (podłaczanie lapka juz mnie irytuje). W związku z tym szukam jakiegoś gadżetu co mi to usprawni. Jest coś takiego jak chromecast. Sa jakies inne sensowne alternatywy dzięki którym mógłbym z poziomu TV oglądac zarówno Netflixa, HBO i Amazon prime ? Co co będzie działało dobrze, szybko. Dzwięk mam przez kino domowe Yamahy więc dobrze byłoby gdyby też to ustrojstwo mi zbytnio audio nie obcinało. Jakieś sugestie ? Ja się na tym nie znam zupełnie i błądzę w tym necie czytając o tym wszystkim.

  3. #2543

    Domyślnie

    W moim obecnym TV platforma się "zestarzała". Zakupiłem Chromecast 4.0, jestem zadowolony. Nie wiem na ile uciągnie dobrze 4k, mam tylko FullHD i śmiga. Jak korzystasz z urządzeń spod znaku jabłuszka, to jest coś co się zwie Apple TV.
    Coraz więcej sprzętu (D70s pozostał), tylko ciągle czasu i umiejętności mało

  4. #2544

    Domyślnie

    Mam 4K, korzystam też z jabłek - ale nie mam potrzeby łączenia kompów/telefonów z TV. Chciałbym mieć po prostu TV gdzie sobie kliknę pilotem i mogę wybrać czy oglądam netflixa, hba czy amazona - bez zbędnego manewrowania kablami, parowaniem urzadzeń itp itd.
    Wydaje się, że taki chromecast 4.0 spełni swoje zadanie, ale widze też że są inne np amazon fire stick czy coś od realme. I pytanie co w praktyce się sprawdzi najlepiej ?

  5. #2545

    Domyślnie

    Chromecast 4.0 ma pilota i w zasadzie nie mam potrzeby sięgania po telefon, działa już na systemie Google TV. Korzystamy rodzinnie od czerwca i ani razu nie było z nim problemu, żadnych zawieszeń - przynajmniej u mnie przy FullHD. Jak w 4K - tego nie wiem

    U mnie smartfony na androidzie, więc przyjąłem założenie, że z Chromecast się najlepiej dogadają
    Coraz więcej sprzętu (D70s pozostał), tylko ciągle czasu i umiejętności mało

  6. #2546
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Stock, rok temu chyba nawet w tym wątku pisałem, miałem ten sam problem. Stary TV i jak tu oglądać Netfliksa. Wyszło na to, że Chromecast albo Mi Box. Tańszą chińszczyzne mi odradzano, nie zaryzykowałem. Mam Mi Box S 4K. Miesiąc temu kupiłem QLEDA 65 cali, ma na pokładzie netfliksa itd i Mi Box leży w szufladzie.
    Oczywiście tam można zainstalować sobie więcej aplikacji, te o których pisałeś też. Pilot jest, na nim m.in dedykowane przyciski Netflixa i Prime Video.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 29-08-2022 o 12:49
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #2547

    Domyślnie

    w TV mam juz wgrane appki netflixa czy YouTube - natomiast mam tez inne abonamenty filmowe i właśnie po to mi dodatkowe urządzonko by całkowicie wyeliminowac cudowanie z podpinaniem laptopa. Obadam sobie ten MiBox - bo o tym nie słyszałem

  8. #2548

    Domyślnie

    A sprawdzałeś, czy masz możliwość doinstalowania kolejnych? Może inne aplikacje typ Disney+, HBO, Prime też się pojawiły jako dostępne do instalacji na TV?
    Coraz więcej sprzętu (D70s pozostał), tylko ciągle czasu i umiejętności mało

  9. #2549

    Domyślnie

    niestety nie mam - jakieś gierki jedynie i amazon music. Ten TV ma wyjątkowo ubogi smart i trzeba go wesprzeć zewnętrznym rozwiązaniem.

  10. #2550

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    niestety nie mam - jakieś gierki jedynie i amazon music. Ten TV ma wyjątkowo ubogi smart i trzeba go wesprzeć zewnętrznym rozwiązaniem.
    Do jednego z moich starszych tv kupiłem Realmi Tv stick. Wpina sie pod hdmi, ma pilota, google tv (ostatni wypust androida na tv). Zapierdziela, pilot czteroklawiszowy z przesyłem komend głosowych. Wypas. Dwa razy szybszy od topowego sony z 2019 roku.

Strona 255 z 261 PierwszyPierwszy ... 155205245253254255256257 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •