Close

Strona 182 z 261 PierwszyPierwszy ... 82132172180181182183184192232 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 811 do 1 820 z 2609
  1. #1811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    ... bo telewizor nigdy nie jest za duży, nie ma takiej opcji.
    no chyba, że mieszkasz w klitce i do najbliższej ściany z kanapy masz kilka metrów, wtedy telewizor większy niż 40"-45" nie jest ci potrzebny
    rozmiar ściany na której wieszasz tv też może mieć znaczenie
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  2. #1812

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez notdot Zobacz posta
    no chyba, że mieszkasz w klitce i do najbliższej ściany z kanapy masz kilka metrów, wtedy telewizor większy niż 40"-45" nie jest ci potrzebny
    rozmiar ściany na której wieszasz tv też może mieć znaczenie
    Kilka metrów to całkiem spora odległość ...
    Pozdrawiam
    Marcin

  3. #1813

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez notdot Zobacz posta
    no chyba, że mieszkasz w klitce i do najbliższej ściany z kanapy masz kilka metrów, wtedy telewizor większy niż 40"-45" nie jest ci potrzebny
    To nie do końca jest prawda: https://hdtvpolska.com/kalkulator-odleglosci/

  4. #1814
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    To nie do końca jest prawda: https://hdtvpolska.com/kalkulator-odleglosci/
    To muszę w takim razie do salonu kupić 160". W sumie jak mi zasponsorują to nie mam nic przeciwko.

    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #1815

    Domyślnie

    No to mi wyszło tylko 130 cali.

    Szykuję się od jakiegoś czasu do zakupu 65 cali, sony, ale chyba poczekam aż wyjdą nowe modele obsługujące AirPlay2.

  6. #1816

    Domyślnie

    Może ktoś ma plazmowy Panasonika TX-P50ST60E i by podpowiedział ścieżkę gdzie w menu można wyłączyć ekran, a zostanie sam dźwięk,ale o takie całkowite wyłączenie ekranu mi chodzi, co by sobie radia posłuchać. Wiem, że gdzies to jest.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #1817

    Domyślnie

    W instrukcji widzę coś takiego:
    "Tryb radio
    (20 / 15 / 10 / 5 / Wyłączony (sekund))
    Ustawianie czasu, po którym ekran zostanie automatycznie wyłączony po wybraniu stacji radiowej.
    ●Dźwięk jest słyszalny nawet po wyłączeniu ekranu. Funkcja ta umożliwia ograniczenie zużycia energii podczas słuchania stacji radiowej.
    ●Naciśnięcie dowolnego przycisku, za wyjątkiem przycisków trybu gotowości, zwiększania / zmniejszania głośności i przycisku MUTE, powoduje włączenie ekranu.
    ●Nie działa w trybie Analogowe"
    Może to o to chodzi?

  8. #1818

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    To nie do końca jest prawda: https://hdtvpolska.com/kalkulator-odleglosci/
    kompletna bzdura ten kalkulator, bo wychodzą dużo za duże przekątne
    ja mówię o komforcie oglądania, nie mam ochoty łypać oczami na lewo i prawo albo rozróżniać poszczególnych pikseli na obrazie
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  9. #1819

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez notdot Zobacz posta
    kompletna bzdura ten kalkulator, bo wychodzą dużo za duże przekątne
    ja mówię o komforcie oglądania, nie mam ochoty łypać oczami na lewo i prawo albo rozróżniać poszczególnych pikseli na obrazie
    A tak konkretnie. Napisałeś że jak do ściany jest kilka metrów to więcej niż 45" jest niepotrzebne - czy tak? Ciekawi mnie to co w takim razie robię nie tak ?
    Pozdrawiam
    Marcin

  10. #1820

    Domyślnie

    Mam "stary " Sony kdl-50w829b i zastanawiam się czy wymiana na kd-55xg9505 coś poprawi ? Sygnał z kablówki UPC , warto wymienić ? Generalnie mam nadzieję na poprawę jakości obrazu .
    Z6 II+N 28-75+N 17-28 +N 70-300 AF-P +FTZ II

Strona 182 z 261 PierwszyPierwszy ... 82132172180181182183184192232 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •