Close

Strona 261 z 261 PierwszyPierwszy ... 161211251259260261
Pokaż wyniki od 2 601 do 2 609 z 2609
  1. #2601

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    trzeba tani tuner za 89 zł plus antena naziemna,nawet taka pokojowa 30-80 zł do postawienia na szafce, tak korzystam z naziemnej cyfrowej, cos ze 20 programów
    Nie da rady, już pisałem. Mój budynek jest położony na pustyni zasięgu Tak jakoś zasłonięty przez sąsiednie, że z pokojowej anteny nic nie złapiesz.
    Aparaty (duże i stare): Nikon D1, D600, D700, Kodak DCS Pro-14N ! Olympus OMD E-M5 Mk2 ! Leica X1 ! Samsung NX20 ! Casio Exilim ! i Mamiya RB67 i cały stos różnych analogów
    Albo zdjęciowo: https://www.instagram.com/caban_rafal/ albo Sportowo: https://rmc-biega.pl/

  2. #2602

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RMC Zobacz posta
    Nie da rady, już pisałem. Mój budynek jest położony na pustyni zasięgu Tak jakoś zasłonięty przez sąsiednie, że z pokojowej anteny nic nie złapiesz.
    Ja bym się tak bardzo nie martwił. U nas jest bodaj ze 30 programów i na ogół nie ma co oglądać ...
    Pozdrawiam
    Marcin

  3. #2603

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Ja bym się tak bardzo nie martwił. U nas jest bodaj ze 30 programów i na ogół nie ma co oglądać ...
    Nie jest tragicznie, bo coś tam ciekawego można upolować. Dla przykładu na Tvp Historia wiele razy powtarzany serial o wojnie na Bałkanach, geneza konfliktu i skutki. Tak przecież często jeździmy do Chorwacji.
    Często też na tvp2 jakiś wartościowy film, a i wiadomości Polsat 24 czy TVN
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #2604

    Domyślnie

    Tak, teraz tych ogólnodostępnych kanałów trochę jest. Nie liczyłem ale faktycznie pod te 30 pewnie dochodzi i czasem coś tam da się zobaczyć. Nie oczekuję oczywiście cudu ale skoro już z mozołem ten TV podłączałem to co ma prąd za darmo zużywać wypadałoby coś móc zobaczyć.

    Kiedyś pamiętam, że ze zbiorczej anteny (u mnie w bloku) był jakiś kłopot z "państwowym" 1,2 ale teraz solidarnie nic mi nie odbiera - nie ma też Polsatu, TVN. Złapałem jakieś TTV, Eskę i może z jeden, dwa kanały o niczym

    W każdym razie temat chwilowo jest w zawieszeniu walczyłem bowiem z czym innym. Oprócz dekodera naziemnej chciałem do tego TV podpiąć konsolę PS3. Rany, okazało się, że konsola stara ale TV (32" Samsunga, HD-Ready) jeszcze starsze miałem. Nie obsługuje rozdzielczości PS3 Do głowy mi nawet nie przyszło, że coś takiego jest możliwe Szczęśliwie dla mnie w domu dalej stał, stary monitor Philipsa 24"z HDMI. Jak znalazł, nadał się do Sony. Zamówiłem przełącznik gniazd HDMI, jutro pobawię się by to spiąć w całość - konsola / dekoder.

    Przy tej okazji musiałem zrobić inwestycję w dźwięk. Za 140 zł zakupiłem w Actionie soundbara Roseland RS-210 i nawet gra. Audiofile zadowoleni może nie będą ale z gier dźwięk jest akceptowalny.
    Aparaty (duże i stare): Nikon D1, D600, D700, Kodak DCS Pro-14N ! Olympus OMD E-M5 Mk2 ! Leica X1 ! Samsung NX20 ! Casio Exilim ! i Mamiya RB67 i cały stos różnych analogów
    Albo zdjęciowo: https://www.instagram.com/caban_rafal/ albo Sportowo: https://rmc-biega.pl/

  5. #2605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcin255 Zobacz posta
    Po cichu czytałem ten wątek aż dziś nie wytrzymałem i kupiłem ten telewizor, moja stara plazma Panasonica zostanie zastąpiona czymś większym

    Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  6. #2606
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jarek76 Zobacz posta
    Po cichu czytałem ten wątek aż dziś nie wytrzymałem i kupiłem ten telewizor, moja stara plazma Panasonica zostanie zastąpiona czymś większym

    Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka
    Wyłącz tryb eco na początek i opisz wrażenia.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  7. #2607

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    Wyłącz tryb eco na początek i opisz wrażenia.
    Włączyłem wczoraj na chwilę Hobbita Pustkowie Smauga, miała być chwila więc siedziałem tylko godzinę nie wierząc w to co widze

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  8. #2608

    Domyślnie

    To mówisz, że naprawdę taki ładny obraz, a jak z bielą na dużych płaszczyznach nie zabarwień na różowo ?
    Cytat Zamieszczone przez jarek76 Zobacz posta
    Włączyłem wczoraj na chwilę Hobbita Pustkowie Smauga, miała być chwila więc siedziałem tylko godzinę nie wierząc w to co widze
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #2609

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    To mówisz, że naprawdę taki ładny obraz, a jak z bielą na dużych płaszczyznach nie zabarwień na różowo ?
    Sprawdzę dokładnie, ale na razie nic takiego nie zobaczyłem.

    Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

Strona 261 z 261 PierwszyPierwszy ... 161211251259260261

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •