Witam.
Zastanawiam się nad kupnem statywu pod D700 z MB-D10+24-70/f2.8 albo 70-200/f2.8. Miałby służyć przede wszystkim w studiu, sporadycznie plener do zdjęć nocnych. Nie musi być lekki. Solidność w przyzwoitej cenie. Co byście polecili?
Szukaj
Witam.
Zastanawiam się nad kupnem statywu pod D700 z MB-D10+24-70/f2.8 albo 70-200/f2.8. Miałby służyć przede wszystkim w studiu, sporadycznie plener do zdjęć nocnych. Nie musi być lekki. Solidność w przyzwoitej cenie. Co byście polecili?
a jaką głowice?
Poszukaj w Benro. Używam od kilku lat i jest OK. Naprawdę dobry produkt a ceny atrakcyjne.
Slik Pro 700DX + głowica Benro
Mam 804RC2 na ww statywie i podobnej konfiguracji sprzętowej i nie narzekam
W sensie 055 (stayw).
Ostatnio edytowane przez M_J ; 16-12-2011 o 21:08 Powód: uzupełnienie
N
Frotka 055B + 804RC2 za 340 pln - powiedz gdzie, a kupię drugi![]()
N
Skontaktuj się z nami