Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kwasik
    dzieki za rade pewnie zapoluje na lepsza LP, ale kiedy ty ja brales w tym MM?? bo jakby byla taka promocja jeszcze to sie pewnie szarpne a na 4 lapy mozna cos podumac tylko zeby sie aparacik od błotka nie uciapał
    na paragonie pisze 18.05.2005 ale oglądałem je pierwszy raz jakieś 2 tyg przed kupieniem a jak kupowałem to leżało jakieś 80% jeszcze. Takie torby nie są chyba zcęsto kupowane.

    E tam uciapie po to zoomy są znajomy chce nawet startować w turystycznej na Samuraju tylko kapcie do zmiany
    Sony A5100 | SEL16 2.8 | Kiedyś: Nikon FX i stałek kilka który niepotrzebnie sprzedałem

  2. #12

    Domyślnie

    LEXAR jest dobry (nie wiem czy nie lepszy od sandiska), do kingstona musisz lubic zycie na krawedzi
    a torba... ja mam lowepro nova 3aw, no i sie przyznam ze po paru miesiacach z d70 juz mi sie ciasno robi
    ... szczegolnie ze teraz w kolejce 80-200 a moze i 70-200vr jak wygram w lotto
    Andrzej

  3. #13

    Domyślnie

    to sie przejade za tymi torbami dzieki

    siupes: juz mam takie zamieszanie z tymi kartami ze chyba zrobie losowanie i kupie przypadkowa

    pozdraionka

    [ Dodano: Nie 12 Cze, 2005 ]
    turbo, to zalatw jakies 2 teleobirktywy to se staniemy na gorle pol kilometra obok i bedziemy focic
    D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|

  4. #14

    Domyślnie

    Co do kart to warto zastanowic sie nad ich rozmiarem, oczywiscie zalezy jaki rodzaj fotografi uprawiasz i jaki format zapisu uzywasz.
    Ja uzywam czesto RAW + JPG i bawiac sie w reporterke brakuje mi czesto miejsca na moim 1GB.

  5. #15

    Domyślnie

    kacperek, mi raczej 1 gb styknieamator raczej jestem heheh
    pozdrawiam ps rzuccie okiem na moj post dotyczacy zakupu i poradzcie jak kupowaliscie cos w ten sposob

    [ Dodano: Nie 12 Cze, 2005 ]
    http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=9913 ten moj post
    D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kwasik
    to sie przejade za tymi torbami dzieki
    no mam nadzieję że jeszcze będą jak będę przy okazji w MM dam znać..

    Cytat Zamieszczone przez kwasik
    turbo, to zalatw jakies 2 teleobirktywy to se staniemy na gorle pol kilometra obok i bedziemy focic
    hmm..Ty kupujesz 70-300 więc ja go sobie pożyczę a o drugi musisz się postarać

    A poważnie to sam myślę nad 70-300G ale jeszcze wcześniej pewnie 50/1.8D choć zastanawiam się czy nie lepiej "olać" tych i dozbierać do 180/2.8D
    Sony A5100 | SEL16 2.8 | Kiedyś: Nikon FX i stałek kilka który niepotrzebnie sprzedałem

  7. #17

    Domyślnie

    kurcze ja sie caly czas zastanawiam bo na
    AF-S VR 70-200mm f/2,8g if-ed trzeba mi tak kolo 1400pln, wiec albo doloze albo pojade w sierpniu na jakies wakacje
    to jakbys widzial te torbiszcze kiedys to daj znac, aha jakby byly jeszcze jakies
    AF-S 300mm f/2,8d IF-ED II to wez 2, kase ci oddam potem

    pozdr

    [ Dodano: Pon 13 Cze, 2005 ]
    ps turbo gdzie ty kupowales aparat??
    D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|

  8. #18

    Domyślnie

    byłem dziś w MM zostało 2-3 200AW i parę sztuk 300AW. LP 200 AW 249,-

    kurcze ja sie caly czas zastanawiam bo na
    AF-S VR 70-200mm f/2,8g if-ed trzeba mi tak kolo 1400pln,


    hmm.. no to chyba bdb cena za 70-200/2.8 ja myślałem o 180/2.8 właśnie dla tego że 70-200 są drogie ale sądziłem że cena to nimimum 2000-2500

    Aparat kupowałem u Hesji (baner na górze strony ).
    Sony A5100 | SEL16 2.8 | Kiedyś: Nikon FX i stałek kilka który niepotrzebnie sprzedałem

  9. #19

    Domyślnie

    oczywiscie popapralem, chodzilo o
    Nikkor AF 70-300mm f/4-5,6D ED tak to jest jak czlowiek nmie spi tylko sie uczy do parszywych egzaminow

    [ Dodano: Wto 14 Cze, 2005 ]
    ps znajomy przywozil niedawno 70-200 z usa- 1100$ go wyszlo a torbe chyba zamowie na foto-net bo do rzeszowa nie mam czasu skoczyc a w krakowie w MM ich nie ma bo sprawdzzalem

    pzdr
    D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|

  10. #20

    Domyślnie

    no chyba ze 70-300 ED w sumie myślałem o wersji bez soczewek ED ale jednak wakacje muszę obskoczyć na kicie lepiej gdzieś pojechać..sprzęt moze w zimie dokupie
    Sony A5100 | SEL16 2.8 | Kiedyś: Nikon FX i stałek kilka który niepotrzebnie sprzedałem

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •