na paragonie pisze 18.05.2005Zamieszczone przez kwasik
ale oglądałem je pierwszy raz jakieś 2 tyg przed kupieniem a jak kupowałem to leżało jakieś 80% jeszcze. Takie torby nie są chyba zcęsto kupowane.
E tam uciapie po to zoomy sąznajomy chce nawet startować w turystycznej na Samuraju tylko kapcie do zmiany
![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami