witam!
wlasnie zmieniam sprzet z analogowego canona na d70tke, i mam pytanie jaka karte sobie dobrac w rozsadnej cenie do 300 pln? np grosman ma kingstony high-speed 1gb za 290 pln czy lepiej wziac ScanDisca o mniejszej pojemnosci ale z ultra, lub ultra II?
ps aparat biore u grosmana, jesli ktos ma jakies pejoratywne opinie na jego temat to chcialbym je poznac, bo jak na razie to wszedzie spotykam sie z pozytywami ale przezorny zawsze ubezpieczony![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami