Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie FireWire Nikon D5000

    Witam, czy ktoś z was podłączał aparat z tematu do komputera? Widziałem taką sztuczkę u siebie w szkole, bardzo mi sie spodobała, i chciał bym ja zrobić u siebie. Porady mile widziane

  2. #2

    Domyślnie

    jakaż to sztuczka jest w podłączeniu kabla w dwa gniazda ? chyba że d5k nie ma firewire'a i podłączone jest przez jakąś przejściówkę to dopiero jest sztuczka, ale chyba błazna bo transferu nie podniesie...

  3. #3

    Domyślnie

    niby żadna, ale pytam kogoś kto miał z tym do czynienia

  4. #4

    Domyślnie

    Jak widziałeś to było trzeba się zapytać jak to działa D5000 nie ma firewire i pewnie było normalnie podłączone przez usb
    D700 + MB-D10 | D100 + MB-D100 | FM2 | N 24-70 2.8 | N 50 1.4 | N 55 2.8 | N 70-200 2.8 | SB-800

  5. #5

    Domyślnie

    w takim razie, jak podłączyć D5000 żeby pokazywało odrazu materiał na monitorze komputera? Ja to widziałem akurat w canonie 1d, nie w nikonie

  6. #6

    Domyślnie

    Przez USB i dzięki programowi Nikon Camera Control

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •