Witam, czy ktoś z was podłączał aparat z tematu do komputera? Widziałem taką sztuczkę u siebie w szkole, bardzo mi sie spodobała, i chciał bym ja zrobić u siebie. Porady mile widziane
Szukaj
Witam, czy ktoś z was podłączał aparat z tematu do komputera? Widziałem taką sztuczkę u siebie w szkole, bardzo mi sie spodobała, i chciał bym ja zrobić u siebie. Porady mile widziane
jakaż to sztuczka jest w podłączeniu kabla w dwa gniazda ? chyba że d5k nie ma firewire'a i podłączone jest przez jakąś przejściówkę to dopiero jest sztuczka, ale chyba błazna bo transferu nie podniesie...
niby żadna, ale pytam kogoś kto miał z tym do czynienia
Jak widziałeś to było trzeba się zapytać jak to działaD5000 nie ma firewire i pewnie było normalnie podłączone przez usb
![]()
D700 + MB-D10 | D100 + MB-D100 | FM2 | N 24-70 2.8 | N 50 1.4 | N 55 2.8 | N 70-200 2.8 | SB-800
w takim razie, jak podłączyć D5000 żeby pokazywało odrazu materiał na monitorze komputera? Ja to widziałem akurat w canonie 1d, nie w nikonie
Przez USB i dzięki programowi Nikon Camera Control
Skontaktuj się z nami