
Zamieszczone przez
Skibek
Jak ja nie lubię takich komentarzy...
Przecież robienie wszelkiego rodzaju testów czemuś służy. Nie robi się ich dla zabicia czasu. Każdy opublikowany test pozwala nam - potencjalnym użytkownikom - dokonać wyboru, wyrobić sobie opinię. I nie chodzi mi o testy techniczne (które też są ważne), tylko o testy praktyczne, czyli pod kątem codziennego użytkowania.
Jeżeli chcę kupić np. N70-200 to czytam opinie i porównuję obie wersje. Cieszy mnie to, że ludzie znajdują czas na zrobienie testów, a najlepiej właśnie testów porównawczych. Na obrazkach testowych widzę, które szkło jak się zachowuje, jak winietuje, czy powstają bliki celując pod światło, różnicę ostrości, kontrastu itd...
A "dobre rady" typu: "idź robić zdjęcia" uważam za śmieszne. Wiadomo, że pójdzie robić zdjęcia i to w momencie kiedy będzie miała na to ochotę. Nie ma przymusu robienia non-stop zdjęć. Równie dobrze mógłbym do Ciebie napisać: "nie siedź na forum - idź robić zdjęcia".
Podsumowując: Jak macie ochotę to róbcie testy, a wszyscy na tym skorzystamy.)
Skontaktuj się z nami