Close

Strona 766 z 829 PierwszyPierwszy ... 266666716756764765766767768776816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7 651 do 7 660 z 8281
  1. #7651

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Przecież kabel obojętne jaki dacie byle trzymał parametry potrzebne do wyświetlenia tego co potrzeba i na co pozwala sprzęt zarówno wyjście jak i wejście.
    Wiele legend jest odnośnie HDMI, a przecież od dawna na win10 działa poprawnie wszystko bez ręcznych korekt jak to było w win7 i wcześniej.
    Cała masa przewodów USB-C na DP nie działa. Po prostu. Kupujesz, podłączasz i kupa. Trzeba kupować kilka i testować, ew nabyć przewód dobrej jakości. Tyle, że taki kosztuje równowartość 5 przewodów - wynalazków z Allegro.

    HDMI to żadne legendy. Problematyczność bierze się z konkretnych właściwości technicznych. W ogóle pojawienie się tego interfejsu w komputerach to jedno z największych nieporozumień w historii komputeryzacji. No, ale jak już jest to trzeba jakoś z nim żyć, choć czasem niełatwo. Wersja Win nie ma znaczenia.

  2. #7652

    Domyślnie

    Pytanie do Tych co wiedzą: czy takie przebarwienia na ramce w nowym Eizo CG to normalne? Pudło, oryginalnie zaklejone bez uwag, ale po wyjęciu zuważyłem, że tak to wygląda.
    Sory za jakość zdjęcia, ale na szybko telefonem.

    http://zapodaj.net/7fb084cbba36e.jpg.html
    Załączone miniatury Załączone miniatury IMAG2431.jpg  


  3. #7653

    Domyślnie

    Pytanie.
    Zmieniłem kompa/system podłączyłem ea275 zainstalowałem sv2 no i tam nie wykryło kalibracji. Monitor jakby miał żywsze kolory. W menu ustawiony jest niby tryb P(rogramable)
    O co pytam, kalibracja sprzętowa miała zmienić ustawienia wewnątrz monitora a mam wrażenie że tak sie nie stało?

  4. #7654

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    Pytanie.
    Zmieniłem kompa/system podłączyłem ea275 zainstalowałem sv2 no i tam nie wykryło kalibracji. Monitor jakby miał żywsze kolory. W menu ustawiony jest niby tryb P(rogramable)
    O co pytam, kalibracja sprzętowa miała zmienić ustawienia wewnątrz monitora a mam wrażenie że tak sie nie stało?
    W trybie P na pewno pamięta kalibrację - zapnij profil ICC stworzony po kalibracji, sprawdź ustawienia karty, a jeśli podłączony po HDMI trzeba sprawdzić czy idzie pełnym zakresem 0-255,

  5. #7655

    Domyślnie

    Dzięki za odzew.

    Nie pomyslałem o "zachowaniu" profilu, na przyszlośc zapamietam. Dziś wypożyczam displaya. A podłączone przez DP.

  6. #7656

    Domyślnie

    Witam,
    od dłuższego czasu przymierzam się do kupna monitora do obróbki zdjęć (amatorskiej obróbki) Mój obecny monitor to zwykły biurowy dell 24"
    Czytając ten wątek chodzi mi po głowie EA271Q-BK-CT ColorTuned
    Czy w cenie do 3 tys znajdę coś lepszego ?
    A może może ktoś wie o jakiejś promocji ?

    pozdrawiam

  7. #7657

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ornak3 Zobacz posta
    Witam,
    od dłuższego czasu przymierzam się do kupna monitora do obróbki zdjęć (amatorskiej obróbki) Mój obecny monitor to zwykły biurowy dell 24"
    Czytając ten wątek chodzi mi po głowie EA271Q-BK-CT ColorTuned
    Czy w cenie do 3 tys znajdę coś lepszego ?
    A może może ktoś wie o jakiejś promocji ?

    pozdrawiam
    O ile nie potrzebujesz AdobeRGB, to nie ma nic lepszego, a tym bardziej gotowego do pracy po wyjęciu z pudełka. Miały być promki na targach EXPOzycja, ale zostały odwołane - ale napisz PW to może wyczaruję jakiś rabat u któregoś z partnerów

  8. #7658
    ksh
    Gość

  9. #7659

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Żeby jeszcze PVA, ale poleasingowy TN z gniazdem D-Sub ?
    Tylko ta urocza cena.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  10. #7660

    Domyślnie

    To jak ktoś nie ma za wiele gotówki, to już lepiej coś takiego: https://amso.pl/product-pol-64048-Mo...y-Klasa-A.html .
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

Strona 766 z 829 PierwszyPierwszy ... 266666716756764765766767768776816 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon Z6 II - ustawienia wybór trybu monitora
    By cintal in forum Nikon - system Z - bezlusterkowce
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-07-2022, 23:01
  2. Wybór monitora
    By Gdyby in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-10-2018, 21:06
  3. Wybór monitora do obróbki zdjęć .
    By adasko1 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-05-2017, 22:55
  4. Wybór monitora - ale inaczej
    By zdyboo in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-04-2010, 22:41
  5. Wybór monitora, HELP!
    By Tad_Bie in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-09-2007, 21:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •