Close

Strona 815 z 829 PierwszyPierwszy ... 315715765805813814815816817825 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8 141 do 8 150 z 8281
  1. #8141

    Domyślnie

    Znając życie, CG2700S będzie droższy od CG2730 a CG2700X będzie droższy od CG279X.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  2. #8142

    Domyślnie

    tez znam zycie, i wiem, ze jak wyjdzie wersja colargol to bedzie zupelnie najdrozszy na swiecie, podsumowujac, wszystkim drogie sa te monitory
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  3. #8143

    Domyślnie

    Oczywiście, że "wyjdzie". Istnieje duże zapotrzebowanie rynkowe na dostawę narzędzi przygotowanych pod klucz. Program cieszy się ogromnym pozytywnym odzewem, nawet konkurencja zaczęła kopiować.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  4. #8144

    Domyślnie

    Kupiłem Eizo CG2730 jutro ma przyjśc, zobaczymy czy warto było nadszarpnąć budżet.

  5. #8145

    Domyślnie

    wtrącę swoje 3grosze do wątku

    DO KAŻDEGO ZAKUPU MONITORA POLECAM DOKUPIĆ UCHWYT DO MONITORA. ŚCINNY czy BIURKOWy przykręcany do blatu.

    EXTRA SPRAWA, w sąsiednim wątku parę zdjęć

    Ja mam Specetronik G160 (320 zł) oraz G161 (300 zł)

    TO ŻADNA REKLAMA _ po prostu szczerze polecam takie uchwyty

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4.jpg
Wyświetleń:	180
Rozmiar:	92,5 KB
ID:	60396
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  6. #8146

    Domyślnie

    Jak pisałem wyżej kupiłem Eizo serii CG, monitor fajny. Intuicyjne ustawienia. Nie trzeba się ciapkać z xritem ponieważ ma wbudowany kalibrator i 6 Presetów, autokalibracja domyślnie co 200h.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	eizo004.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	1,91 MB
ID:	60606
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	eizo005.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	635,6 KB
ID:	60607

    Takie dostał dokukmenty, swoją drogą ciekawe czy sa legit dla tej konkretnej wersji czy to odbitka xero innego.
    Monitor jak na oko laika ładnie świeci, gradienty bez pasków.

    ps. monitor nie nadaje się do grania , z drugiej strony szkoda takiej matrycy na przyziemne przyjemności.

  7. #8147

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zdebik Zobacz posta
    ma wbudowany kalibrator
    To nie jest kalibrator, tylko czujnik autokontrolny. Lepiej z niego nie korzystać.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  8. #8148

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    To nie jest kalibrator, tylko czujnik autokontrolny. Lepiej z niego nie korzystać.
    To mnie pocieszyłeś... Z czym to teraz zjejść?

  9. #8149

    Domyślnie

    Z niczym.

    Monitor ma kalibrację wewnętrzną, zrobiony dobrze. Kalibracja do określonych parametrów sprowadza się do wybrania ich w ColorNavigatorze. Dane zostaną wyprowadzone z pamięci nieulotnej do operacyjnej procesora obrazowego, "wbudowany kalibrator" sprawdzi czy poszło ok i po robocie. Bardzo ważne zapewnienie takiego oświetlenia aby żadne światło nie wpadło między matrycę a ten czujnik, bo zrąbie wszystko koncertowo. To duża wada takiego rozwiązania. Nie jest uszczelniony i wystawiony na warunki zewnętrzne. Miałem z tego powodu różne ciekawe zdarzenia. Pewien facet stwierdził, że przed poważną robotą dokona "autokalibracji". No i dokonał a po wszystkim na ekranie zamiast czerwonego zrobił się pomarańczowy. Jechałem do gościa 350km w jedną stronę, aby się przekonać, że ściany ma w kolorze khaki, jak się maluje czołgi i światło z kinkietu wlazło mu pod czujnik. Także uważać radzę.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  10. #8150

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Z niczym.
    Ok, o to mi chodziło. Nie ogarniam tematu a dell'e do biura już mnie doprowadzały do szału. W sumie to nigdy człowiek nie wiedział na co dokładnie patrzy.

Strona 815 z 829 PierwszyPierwszy ... 315715765805813814815816817825 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon Z6 II - ustawienia wybór trybu monitora
    By cintal in forum Nikon - system Z - bezlusterkowce
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-07-2022, 23:01
  2. Wybór monitora
    By Gdyby in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-10-2018, 21:06
  3. Wybór monitora do obróbki zdjęć .
    By adasko1 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-05-2017, 22:55
  4. Wybór monitora - ale inaczej
    By zdyboo in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-04-2010, 22:41
  5. Wybór monitora, HELP!
    By Tad_Bie in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-09-2007, 21:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •