Close

Strona 704 z 829 PierwszyPierwszy ... 204604654694702703704705706714754804 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7 031 do 7 040 z 8281
  1. #7031

    Domyślnie

    http://myapple.pl/posts/12994-macgad...5k-i-nie-tylko
    Coś takiego znalazłem o tym nowym lg 5k, można posłuchać.
    D610 | 20 1.8 | 35 1.8 | 50 1.8 | 85 1.8

  2. #7032

    Domyślnie

    Merytorycznie rozwala na łopatki.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  3. #7033

    Domyślnie

    Panowie, co myślicie o monitorze ASUS PB248Q lub Eizo EV2450-BK do zastosować domowych (internet, film, itp.) oraz sporadycznej obróbka zdjęć? Ten pierwszy jest bardzo wysoko oceniany u naszych zachodnich sąsiadów i do niego się skłaniam. Chyba, że macie jakąś alternatywę w podobnej cenie?
    Zabaweczki

  4. #7034

    Domyślnie

    Pierwszy jest wysoko oceniany w Niemczech bo ichni Amazon chce gonić je wagonami. Praktycznie, jest to nieco niższy poziom jakościowy od EIZO EV.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  5. #7035

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andi87 Zobacz posta
    Panowie, co myślicie o monitorze ASUS PB248Q lub Eizo EV2450-BK do zastosować domowych (internet, film, itp.) oraz sporadycznej obróbka zdjęć? Ten pierwszy jest bardzo wysoko oceniany u naszych zachodnich sąsiadów i do niego się skłaniam...
    Wstępnie planowałem kupić tego Eizo.
    Dla mnie Eizo EV2450 to jak na razie najlepszy model do 1500zł monitora który będę wykorzystywał do obróbki zdjęć.
    Na droższy nie mam kasy.

    A gdzie tak dobrze piszą o tym Asusie?
    Ostatnio edytowane przez waldek ; 25-01-2017 o 21:13

  6. #7036

    Domyślnie

    Na prad dobrze piszą. W zasadzie cała seria to jedno i to samo. Miałem na warsztacie jeden z nich, dwa inne kalibrowałem u klientów. Lipa. Jeszcze gorsze od Benq SW.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  7. #7037

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez waldek Zobacz posta
    A gdzie tak dobrze piszą o tym Asusie?
    A np. na niezależnej stronie "Testberichte.de". Asus ma tam drugie miejsce w rankingu http://www.testberichte.de/computer-.../monitore.html. Ranking bierze pod uwagę testy oraz opinie użytkowników.

    Tom01, uważasz że lepszym rozwiązaniem będzie wspomniany model Eizo (biurowiec)?

    Chciałbym zmienić budżetowy monitor IPS LG na coś lepszego. Na LG bardzo się zawiodłem.
    W Eizo podoba mi się ich zachwalana jakość (nie wiem czy w tym modelu) oraz gwarancja 5 lat.
    Wyżej wymieniony model Asusa to nie typowy biurowiec, jak twierdzi producent. Przydzielili go do monitorów profesjonalnych (cokolwiek to znaczy). Monitor ma również 100% pokrycia przestrzeni sRGB oraz nieco większą rozdzielczość.
    Zabaweczki

  8. #7038

    Domyślnie

    Oczywiście, że lepszym. Widziałem, mierzyłem, niech ręka Boska broni przez tymi Asusami. Ranking z uwzględnieniem opinii użytkowników jest skrajnie niewiarygodny. Syndrom pliszki.

    Co do klasyfikacji, jak to mówią "papier wszystko zniesie". Ten sprzęt nie ma kompletnie nic wspólnego z monitorami profesjonalnymi.
    Ostatnio edytowane przez Tom01 ; 25-01-2017 o 22:15
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  9. #7039

    Domyślnie

    Tom01, czy masz może jakiś lepszy pomysł na monitor w podobnej cenie? Czy możesz się trochę więcej wypowiedzieć na temat tego monitora Eizo, skoro miałeś z nim do czynienia? Czy będzie można na nim coś podłubać przy zdjęciu? Czy wiesz może, jak Eizo w Polsce respektuje gwarancje monitora zakupionego np. w Niemczech?
    Zabaweczki

  10. #7040

    Domyślnie

    EIZO serii EV to sprzęt tak naprawdę biurowy. Do amatorskich zastosowań się nadaje, ale przy trudniejszych tematach niestety się wyłoży. EIZO kupowane w Niemczech ma ograniczoną gwarancję w stosunku do polskiej. Gwarancja jest uznawana, ale w skromniejszym zakresie.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

Strona 704 z 829 PierwszyPierwszy ... 204604654694702703704705706714754804 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon Z6 II - ustawienia wybór trybu monitora
    By cintal in forum Nikon - system Z - bezlusterkowce
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-07-2022, 23:01
  2. Wybór monitora
    By Gdyby in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-10-2018, 21:06
  3. Wybór monitora do obróbki zdjęć .
    By adasko1 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-05-2017, 22:55
  4. Wybór monitora - ale inaczej
    By zdyboo in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-04-2010, 22:41
  5. Wybór monitora, HELP!
    By Tad_Bie in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-09-2007, 21:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •